• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Зеленський відповів Байдену: Не буває «незначних агресій»
  Опубликовано: 2022-01-21 15:15:08

  Президент Володимир Зеленський, реагуючи на висловлювання президента США Джо Байдена, заявив, що не буває "незначних агресій" і "маленьких народів". Про це він написав у Twitter.

  "Хочемо нагадати великим державам, що незначних агресій не буває і маленьких народів не буває. Як не буває і незначних жертв і маленького горя від втрати близьких. Кажу це як президент великої держави Україна", – написав Зеленський.

  Учора на пресконференції за підсумками року Байден сказав, що Росія понесе відповідальність, якщо вторгнеться в Україну, але це залежатиме від того, чи це буде локальна операція, чи щось іще.

  Журналіст вирішив уточнити і запитав: "Ви хочете сказати, що "незначне вторгнення" в Україну не призведе до (потужних) санкцій, якими ви загрожуєте? Ви фактично даєте Путіну дозвіл вчинити "невелике вторгнення"?"

  Байден пояснив, що будь-який новий перетин кордону військами та вбивства українських солдатів Вашингтон вважатиме вторгненням, що спричинить потужні санкції. Американський лідер підкреслив, "щоб це було чітко ясно": "Введення серйозних санкцій проти доларових транзакцій та інших речей – це негативно вплине на США й економіку Європи, і буде руйнівним для Росії".

  Пізніше аналогічне питання поставили спікерці Білого дому Джен Псакі. "Президент Байден ясно дав зрозуміти президенту Росії: якщо будь-які російські збройні сили перейдуть кордон України, це буде відновленням вторгнення, і воно буде зустрінуте швидкою, жорсткою й спільною відповіддю з боку США та наших союзників", – відповіла вона.

  Вадим Ребрина

  ЛIГАБiзнесIнформ

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.