• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Обов'язкова вакцинація в Україні: чи розширять вимогу на все доросле населення
  Опубликовано: 2021-11-30 16:00:26

  Голова комітету Верховної ради з питань здоров'я нації Михайло Радуцький заявив, що в Україн вводити обов'язкову COVID-вакцинацію всіх дорослих не планують. Вона лише стосуватиметься окремих професій.

  Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна "Укол кожному. Де у світі вводять обов'язкову вакцинацію і чого чекати українцям".

  "Є обов'язкова вакцинація для певних професій, але загальнодержавну обов'язкову вакцинацію ми не розглядаємо, таких перспектив немає", - сказав він в коментарі РБК-Україна.

  Наразі в Україні щеплення від коронавірусу обов'язкові для співробітників органів центральної влади та місцевих держадміністрацій, а також освітніх установ,

  Втім, з 9 грудня до переліку планують додати працівників стратегічних держпідприємств, а також установ, якими керують органи центральної виконавчої влади, та організацій, що надають соціальні послуги.

  Однак у МОЗ планують зробити щеплення обов'язковими й для органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств, а також співробітників медустанов.

  Як підтвердили РБК-Україна у відомстві, зараз цей проект знаходиться на стадії громадського обговорення.

  "Для того, щоб забезпечити виконання найважливіших державних функцій в умовах пандемії, необхідно забезпечити максимальні рівні вакцинації від COVID-19 серед працівників об'єктів критичної інфраструктури", - підкреслили в Міністерстві.

  Нагадаємо, МОЗ розширив список професій з обов'язковою вакцинацією.

  Раніше Міністерство затвердило форму довідки про протипоказання до вакцинації.

  МІЛАН ЛЄЛІЧ, МАРІЯ КУЧЕРЯВЕЦЬ

  Инф. rbc.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.