• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • В Україні почали діяти нові правила перевезення пасажирів. Що змінилося
  Опубликовано: 2021-10-21 13:15:28

  З 21 жовтня, в Україні почали діяти нові правила перевезень пасажирів між областями. За рішенням Кабміну, міжобласні перевезення здійснюватимуться з обмеженнями в регіонах, де встановили жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідбезпеки.

  Обмеження діятимуть на всій території країни в автомобільному транспорті на автобусних маршрутах, авіаційному і залізничному транспорті міжобласного сполучення.

  Які документи необхідні?
  Перевезення здійснюватимуться за наявності у пасажирів, контролерів і водіїв:

  документів, що підтверджують отримання повного курсу вакцинації, або документів, що підтверджують отримання однієї дози вакцини для регіонів "жовтого" рівня епідемічної небезпеки;
  міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однієї дозою вакцини або двома дозами вакцини, дозволеної ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях;
  негативного результату тестування, дія якого підтверджена за допомогою програми "Дія";
  негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, що діє 72 години.
  У паперових свідоцтвах про вакцинацію обов'язково повинні бути реквізити – інформація про вид щеплення, кількості доз щеплення, підпис лікаря та печатка офіційної установи охорони здоров'я.

  Кого не торкнеться?
  На міський громадський транспорт і перевезення в межах області зміни не поширюються. Крім того, діти до 18 років зможуть користуватися громадським транспортом в поїздках між регіонами без пред'явлення негативних тестів на COVID-19 і сертифікатів або міжнародних свідоцтв про щеплення. Але, діти старше 12 років обов'язково повинні носити захисні маски в громадських місцях.

  Хто перевірятиме документи
  Перевіркою документів займатимуться працівники Держпродспоживслужби, Центру контролю і профілактики хвороб на місцях, а також патрульна поліція.

  Наталия Софиенко

  ЛIГАБiзнесIнформ

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.