• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Вакцину Moderna цього тижня доставлять в регіони. Скільки це доз і скільки є на місцях
  Опубликовано: 2021-07-20 15:15:01

  Вакцину проти коронавірусу Spikevax виробництва американської компанії Moderna вже готуються розвозити по регіонах.

  Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко на своїй фейсбук-сторінці.

  Довідково: Moderna відноситься до типу мРНК-вакцин від COVID-19 – як і Pfizer. Вона схвалена і ВООЗ, і ЕМА (європейським регулятором – ред.). Ефективність вакцини становить понад 90% проти всіх випадків коронавірусу з симптомами і понад 95% проти тяжкого перебігу хвороби.

  Партія складає понад 1 млн доз.

  "Цього тижня в регіони надійде ще: 1 000 020 доз вакцини від компанії Moderna для першого щеплення (друга партія надійде через визначений часовий інтервал для другої дози; 1 000 000 доз вакцини CoronaVac від Sinovac Biotech; 299 520 доз вакцини Comirnaty від Pfizer/BioNTech (що доставлять в Україну в середу і вона буде доставлена до вихідних, аби центри масової вакцинації щепили якомога більше бажаючих); 100 800 доз вакцини AstraZeneca", – повідомив Ляшко.

  Зараз, за даними міністра, станом на ранок 19 липня в регіонах є:

  1 003 589 доз вакцини CoronaVac від Sinovac Biotech;
  317 033 дози вакцини Comirnaty від Pfizer/BioNTech;
  220 180 доз вакцини AstraZeneca.

  Останню використовують виключно для другого щеплення.

  Вакцину Moderna доставили в Україну 18 липня. Ляшко каже, що цю партію направлять для вакцинації "організованих колективів і професійних груп з попередніх етапів вакцинації".

  Раніше МОЗ пропонувало компаніям щеплювати своїх співробітників і препаратом CoronaVac, а не лише Comirnaty, аби пришвидшити вакцинацію в Україні до осені.

  Катерина Амеліна

  ЛIГАБiзнесIнформ

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.