• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Кінах: програма вакцинації в Україні зривається
  Опубликовано: 2021-02-25 08:55:51

  Екс-прем’єр вважає, що уряд та профільний міністр зокрема – відповідальні за зрив своєчасної програми імунізації від Covid-19. Остання мала повноцінно стартувати в середині лютого.  Нагадаємо, за заявою головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, така розпочнеться 24 лютого. Про це він сказав на брифінгу з нагоди прибуття в Україну перших 500 тисяч доз вакцини з Індії.

  «Наразі владі потрібно не давати ура-брифінги про домовлені з Індією вакцини, а чесно та інформативно розповідати про варіанти вакцини, які доступні Україні зараз, етапи вакцинації та інші питання, що цікавлять суспільство», - наголосив президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах.

  За його словами,  індійська вакцина ще не пройшла стадію перехідного дослідження в самій Індії, незрозуміло і щодо подальшого використання Pfizer, яка пройшла реєстрацію в Україні.

  Нагадаємо, в Україну постачатимуться препарати Covishield - це аналог вакцини AstraZeneca від Covid-19, що виробляється в Індії. Наразі за повідомленнями компанії, завершені 3 етапи клінічних досліджень. Перехідне ж випробування вакцини в Індії мало тривати до кінця лютого. Відтак, воно ще не завершене.

  Анатолій Кінах також підкреслив, що попри пандемію коронавірусу, в Україні досі не повернена розформована в 2017 році Державна санатарно-епідеміологічна служба. За цей час втрачено спеціалістів, напрацювання тощо. Відтак тепер головний санітарний лікар України – В.Ляшко – «генерал без війська», адже не очолює відповідну структуру.

  «Турбує, що вже другий рік поспіль немає державної програми мінімізації економічно-соціальних наслідків пандемії. Поза тим як в ЄС, до прикладу, приймаються вже треті-четверті антикризові пакети заходів. Це питання до уряду в цілому. Тепер щодо вакцинації. Навесні 2020 року було відомо про вакцину, Україна тут теж не презентувала конкретного плану дій, не домовилася остаточно із виробниками. Відтак, старт кампанії по вакцинації населення і першочергово - груп ризику  - затримується», - каже президент УСПП.

  Діловий союз закликав урядовців надавати в публічному просторі конкретну інформацію про обсяги закупівель вакцин та їх види.

  «Треба діяти не ситуативно, подаючи це як «перемогу», а згідно чіткого плану, зрозумілого для суспільства», - підсумував президент УСПП. 

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.