• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • МОЗ: у 2021 році в Україні запроваджують мобільні психіатричні бригади
  Опубликовано: 2021-02-18 17:00:23

  В 2021 році у рамках програми Медгарантій впроваджується новий пакет допомоги для людей з розладами психічного здоров’я в амбулаторних умовах — мобільні психіатричні бригади. Про це заявила на брифінгу заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Микичак, передає кореспондент УНН.

  Цитата

  “В 2021 році у рамках програми Медичних гарантій впроваджується новий пакет допомоги, який буде оріентований на надання допомоги людям з розладами психічного здоров’я в амбулаторних умовах. Це — мобільні психіатричні бригади. Таким чином ми зможемо наближувати допомогу особам, які мають проблеми з психічним здоров’ям, в громаді на амбулаторній ланці”, — сказала Микичак.

  Деталі

  Крім цього, зі слів заступниці міністра, у сенсі збереження психічного здоров’я, Міністерство охорони здоров’я спільно з українсько-швейцарським проектом “Психічне здоров’я для України” започаткував школу “Лідерство психічному здоров’ю”, відбувся перший модуль цієї школи.

  З її слів, у школі на засадах конкурсу пройшли і беруть участь як керівники закладів психіатричної допомоги, так і представники громадських організацій, соціальних служб.

  “Таким чином ми формуємо те лідерське середовище, яке зможе разом з міністерством охорони здоров’я, з іншими відомствами, ВНЗ, змінювати підходи до надання психіатричної допомоги в Україні”, — додала Микичак.

  Що було раніше

  Нагадаємо, раніше у МОЗ підтвердили, що коронавірусна інфекція впливає на нервову систему людини.

  Саша Картер

  Источник: УНН

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.