• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • ВООЗ заявили, що незабаром стане відомо чи є в Україні нові мутації коронавірусу
  Опубликовано: 2021-02-16 09:15:17

  Нові штами коронавірусної інфекції на території України ще не зустрічалися, однак, зараз проводяться відповідні дослідження, заявив глава представництва Всесвітньої організації охорони здоров'я в Україні Ярно Хабіхт в ефірі телеканалу ICTV, повідомляє УНН.

  Цитата:

  "В Україні ще не зустрічалися нові мутації коронавірусу. Але поки тут немає можливості робити відповідні аналізи. Нещодавно кілька зразків з України (були передані - ред.) в центр секвенування, найближчим часом у нас буде відповідь", - заявив Хабіхт.

  Нові штами коронавируса

  В середині грудня 2020 року влада Великої Британії заявили про виявлення більше заразною мутації коронавируса SARS-CoV-2. Це призвело до посилення заходів безпеки в країні, а також закриття авіасполучення з Британією з боку ряду країн.

  Пізніше цей варіант SARS-CoV-2 виявили в ряді інших країн, в тому числі в США, Китаї, Канаді, Туреччині, Таїланді, Греції, Словаччині, В'єтнамі та на Кіпрі. За даними ВООЗ, його знайшли в більш ніж 50 країнах світу.

  Ще одну сильну мутацію COVID-19 в кінці минулого року виявили в ПАР. За даними вчених з ПАР, вона приблизно на 50% більше заразна ніж попередні мутації, легше проникає в клітини людини і міцніше в них тримається. Крім того, цей генетичний варіант коронавірусу може бути небезпечний ризиком повторного зараження, а вже розроблені вакцини можуть виявитися проти нього малоефективними, попередили вчені з Національної лабораторної служби охорони здоров'я Йоганнесбурга.

  У січні ВООЗ заявила, що виникнення цих нових варіантів вірусу було очікуваним, оскільки вірусам властиво постійно змінюватися. Як повідомили в організації, сильні мутації інфекції також знайшли в Бразилії і Японії. За даними ВООЗ, різновид коронавірусу VOC-202012/01 з'явився у Великій Британії у вересні минулого року, в ПАР штам 501Y.V2 присутній з початку серпня, а в Бразилії і Японії штам P.1 циркулює з грудня. Вони, за версією організації, не пов'язані.

  Тетяна Юдіна

  Источник: УНН

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.