• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • У Мінціфри хочуть розвивати ринок віртуальних активів
  Опубликовано: 2021-01-06 15:00:31

  Розробити стратегію розвитку ринку віртуальних активів в Україні допоможе американська компанія.

  Міністерство цифрової трансформації співпрацюватиме у розробці стратегії розвитку ринку віртуальних активів в Україні з американською компанією Stellar Development Foundation. Про це йдеться у повідомленні міністерства.

  Віртуальні активи існують в електронній формі. Зокрема, це криптовалюти.

  Сторони підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю, в рамках якого працюватимуть над розвитком сучасної інфраструктури ринку віртуальних активів.

  Документ передбачає співпрацю у таких напрямках:

  - надання підтримки проєктам, що спеціалізуються на віртуальних активах;

  - врегулювання обігу стейблкоїнів в Україні (стейблкойн – це загальна назва криптовалют, які прив'язані до звичайних валют або фізичних товарів (золота, нафти) і курси обміну яких менш схильні до коливань, ніж курси типових криптовалют);

  - сприяння розвитку цифрової валюти Національного банку в Україні;

  - розвиток ринку віртуальних активів в Україні.

  У Мінцифри зазначають, що більшість провідних країн світу розробляють власні національні цифрові валюти. Національний банк України займається розробкою випуску національної цифрової валюти з 2017 року.

  "Вважаємо, що віртуальні активи та національні цифрові валюти є однією з найважливіших інновацій у нашому житті…Ми очікуємо співпраці з Міністерством та іншими зацікавленими сторонами, залученими до розвитку віртуальних активів та нових фінансових інструментів, що базуються на платформі Stellar, для населення і бізнесу", – зазначають у Stellar Development.

  Stellar – це платформа для валютних операцій, що працює в режимі реального часу. Вона заснована на початку 2014 року як відгалуження системи Ripple і певний час працювала на однойменному протоколі. Пізніше був розроблений власний open-source протокол Stellar. У процесі роботи використовується власний вид електронної валюти, який раніше називався Stellar, а тепер – Lumen.

  Stellar офіційно розпочне свою діяльність в Україні у серпні 2021 року.

  На початку грудня Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт "Про віртуальні активи", покликаний врегулювати ринок криптовалют в Україні.

  ЛIГАБiзнесIнформ

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.