• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Карантин в Україні життєво необхідний — очільник МОЗ
  Опубликовано: 2020-11-24 17:00:41

  Запровадження в Україні будь-яких карантинних обмежень через пандемію коронавірусу — це не забаганка, а життєва необхідність. Про це в ефірі програми “Свобода слова” заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, повідомляє УНН.

  “Починаючи з липня у нас діяв адаптивний карантин. Ми просили, зверталися з великим проханням дотримуватися тих правил, які встановлені. Результат цього ми з вами всі побачили. Ми сьогодні маємо майже 15 тисяч хворих. Введення будь-яких карантинних обмежень, протиепідемічних заходів — це життєва наша необхідність. Це вводиться з однією метою — щоб зупинити розповсюдження хвороби і як наслідок залишити здатність медичної системи надавати медичну допомогу. Це не просто якась там забаганка, що ми вирішили, бо нам так захотілося. Це рецепт лікування. Якщо ми виписуємо рецепт при будь-якій хворобі, де прописано: п’ять крапельниць, три пігулки і ще якісь ліки, а ми з цього рецепта нічого не виконуємо, а просто на нього дивимось і говоримо, що це таке лікування, яке навряд чи нас вилікує, то наврядче ми вилікуємось. Так само і тут. Всі ці обмежувальні заходи, вони направлені на одне: для того, щоб зменшити розповсюдження хвороби”, — розвовів Степанов.

  Нагадаємо, уряд 11 листопада ввів “карантин вихідного дня” — на три пари вихідних до кінця листопада. У ці дні не повинно працювати нічого, окрім громадського транспорту, продуктових магазинів, заправок, аптек і низки інших установ.

  Наталка Кузіна

  Источник: УНН

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.