• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • МХП Косюка збільшив експорт курятини
  Опубликовано: 2020-10-22 17:30:17

  МХП Юрія Косюка за рік наростив експорт курятини на 37%. Про це повідомляє пресслужба компанії, передає УНН.

  Так, у ІІІ кварталі цьогоріч МХП експортував 108 тис. тонн курятини, тоді як рік тому – 79,1 тис. тонн. Таким чином, за рік експорт курятини зріс на 37%.

  "Завдяки зростанню продажів здебільшого до країн Близького Сходу, а також Африки та СНД", - пояснили у МХП.

  Водночас, обсяги продажу курятини третім особам за рік зросли на 18%, до 195,1 тис. тонн.

  "Незважаючи на неспокійні часи, МХП продовжив слідувати стратегії як географічної диверсифікації, так і оптимізації продуктового міксу, розвиваючи партнерство у країнах Близького Сходу, СНД, ЄС та Африки. Загальний експорт курятини за 9 місяців 2020 року становив 53%, як і за 9 місяців 2019 року, від загального обсягу продажу курятини", - прокоментували у МХП.

  Довідка УНН: МХП є провідним виробником курячого м'яса в Україні з найбільшою часткою ринку і високою впізнаваністю бренду своїх продуктів ("Наша Ряба"). МХП контролює усі етапи виробництва м'яса птиці від вирощування зернових, виробництва комбікормів до інкубації яєць, вирощування бройлерного поголів'я, переробки, збуту, розподілу і продажу м'яса птиці (у тому числі через франчайзингові точки МХП).

  МХП використовує власні рефрижератори для доставки своєї продукції, що знижує загальні транспортні витрати і час доставки. З 15 травня 2008 року акції МХП котируються на Лондонській фондовій біржі під стікером MHPC.

  Нагадаємо, "Наша Ряба" залишається єдиною курятиною в Україні, яка пройшла незалежний тест на відсутність антибіотиків.

  Ірина Макаренко

  Источник: УНН

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.