МХП Косюка збільшив експорт курятини

22 окт, 17:30

МХП Юрія Косюка за рік наростив експорт курятини на 37%. Про це повідомляє пресслужба компанії, передає УНН.

Так, у ІІІ кварталі цьогоріч МХП експортував 108 тис. тонн курятини, тоді як рік тому – 79,1 тис. тонн. Таким чином, за рік експорт курятини зріс на 37%.

"Завдяки зростанню продажів здебільшого до країн Близького Сходу, а також Африки та СНД", - пояснили у МХП.

Водночас, обсяги продажу курятини третім особам за рік зросли на 18%, до 195,1 тис. тонн.

"Незважаючи на неспокійні часи, МХП продовжив слідувати стратегії як географічної диверсифікації, так і оптимізації продуктового міксу, розвиваючи партнерство у країнах Близького Сходу, СНД, ЄС та Африки. Загальний експорт курятини за 9 місяців 2020 року становив 53%, як і за 9 місяців 2019 року, від загального обсягу продажу курятини", - прокоментували у МХП.

Довідка УНН: МХП є провідним виробником курячого м'яса в Україні з найбільшою часткою ринку і високою впізнаваністю бренду своїх продуктів ("Наша Ряба"). МХП контролює усі етапи виробництва м'яса птиці від вирощування зернових, виробництва комбікормів до інкубації яєць, вирощування бройлерного поголів'я, переробки, збуту, розподілу і продажу м'яса птиці (у тому числі через франчайзингові точки МХП).

МХП використовує власні рефрижератори для доставки своєї продукції, що знижує загальні транспортні витрати і час доставки. З 15 травня 2008 року акції МХП котируються на Лондонській фондовій біржі під стікером MHPC.

Нагадаємо, "Наша Ряба" залишається єдиною курятиною в Україні, яка пройшла незалежний тест на відсутність антибіотиків.

Ірина Макаренко

Источник: УНН


Адрес новости: http://e-news.com.ua/show/492115.htmlЧитайте также: Финансовые новости E-FINANCE.com.ua