• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • МОЗ хоче розвивати систему добровільного медстрахування в Україні
  Опубликовано: 2020-10-02 17:00:59

  Міністерство охорони здоров’я має намір здійснити комплекс заходів для стимулювання розвитку у країні системи добровільного медичного страхування, як одного із джерел оплати медичних послуг. Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час зустрічі з представниками провідних страхових компаній, передає УНН із посиланням на пресслужбу МОЗ.

  "Всі ми знаємо, що 30 років у нас не було достатнього фінансування системи охорони здоров’я. Як наслідок - всі ці неформальні платежі та відсутність якості водночас. І велика сума коштів досі залишається у тіні. Ми налаштовані на серйозні зміни у системі фінансування медицини, у тому числі добровільного медичного страхування. Я вважаю, що у нас є великий потенціал щодо розвитку цього сегменту страхового ринку. Моя мета — позбутися такого поняття як неформальний платіж та побудувати абсолютно зрозумілу та прозору систему фінансування медичної допомоги", — сказав Степанов.

  Міністр також відзначив, що для того, щоб простимулювати розвиток добровільного медичного страхування, потрібно на законодавчому рівні створити прозорі та зрозумілі умови для роботи страхових компаній, а також максимально мотивувати роботодавців та громадян користуватися цим інструментом.

  "Наразі необхідно забезпечити баланс інтересів страховиків і страхувальників, що сприяло б розвитку цього соціально важливого й необхідного для країни сегмента страхового ринку", — додав міністр.

  Нагадаємо, раніше Степанов повідомив про плани МОЗ зі збільшення фінансування екстреної медицини.

  Саша Картер

  Источник: УНН

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.