МОЗ хоче розвивати систему добровільного медстрахування в Україні

02 окт, 17:00

Міністерство охорони здоров’я має намір здійснити комплекс заходів для стимулювання розвитку у країні системи добровільного медичного страхування, як одного із джерел оплати медичних послуг. Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час зустрічі з представниками провідних страхових компаній, передає УНН із посиланням на пресслужбу МОЗ.

"Всі ми знаємо, що 30 років у нас не було достатнього фінансування системи охорони здоров’я. Як наслідок - всі ці неформальні платежі та відсутність якості водночас. І велика сума коштів досі залишається у тіні. Ми налаштовані на серйозні зміни у системі фінансування медицини, у тому числі добровільного медичного страхування. Я вважаю, що у нас є великий потенціал щодо розвитку цього сегменту страхового ринку. Моя мета — позбутися такого поняття як неформальний платіж та побудувати абсолютно зрозумілу та прозору систему фінансування медичної допомоги", — сказав Степанов.

Міністр також відзначив, що для того, щоб простимулювати розвиток добровільного медичного страхування, потрібно на законодавчому рівні створити прозорі та зрозумілі умови для роботи страхових компаній, а також максимально мотивувати роботодавців та громадян користуватися цим інструментом.

"Наразі необхідно забезпечити баланс інтересів страховиків і страхувальників, що сприяло б розвитку цього соціально важливого й необхідного для країни сегмента страхового ринку", — додав міністр.

Нагадаємо, раніше Степанов повідомив про плани МОЗ зі збільшення фінансування екстреної медицини.

Саша Картер

Источник: УНН


Адрес новости: http://e-news.com.ua/show/490873.htmlЧитайте также: Финансовые новости E-FINANCE.com.ua