• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • МОЗ хоче додати в програму медичних гарантій новий пакет для вагітних
  Опубликовано: 2020-09-29 17:00:23

  Міністерство охорони здоров’я у 2021 році планує додати до програми медичних гарантій пакет на ведення вагітності в амбулаторних умовах. Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає кореспондент УНН.

  “У наступному році, на 2021 рік в наших пропозиціях, які ми подавали щодо бюджетного запиту, конкретно в програмі медичних гарантій, через те, що лікуються всі наші громадяни, тобто фінансуються через програму медичних гарантій, ми хочемо запровадити ще один дуже важливий пакет — це пакет на ведення вагітності в амбулаторних умовах. Він не існував, це була наша пропозиція запровадити такий пакет. Чому це важливо? Не зважаючи на тенденції до зниження, в Україні високими залишаються смертність і материнська, перинатальна смертність, малюкова смертність — вона в 1,5-3 рази вища ніж у Європі”, — сказав Степанов.

  З його слів, у МОЗ є чіткі критерії, за якими в Україні повинні дійти до того, що статистика смертності спочатку повинна відповідати критеріям, які є в Європі, а потім далі знижуватись.

  Щоб уникати і зменшувати смертність, підкреслив Степанов, дуже важливо щоб за вагітними жінками був відповідний догляд у медичних установах.

  “Яким чином ми це бачимо? Окрім традиційних жіночих консультацій, до яких ми звикли, ми вважаємо, цю частину повинна робити в тому числі первинна ланка. Саме тому ми запроваджуємо з ними додатковий пакет, який буде складати 1 026 грн на місяць за ведення вагітності. Повний обсяг послуг, який надаватиметься за цим пакетом, буде включати повний огляд, збір анамнезу, УЗД, кардіографію, лабораторну діагностику — все те, що відбувається при веденні вагітності... Загальна сума, яку ми прогнозуємо, виходячи з кількості породіль, на наступний рік ми рахуємо це 270 291, і загальний прогнозований обсяг видатків на 2021 рік, який ми подали в своєму бюджетному запиті, це 2,2 млрд грн”, — додав міністр.

  Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я раніше повідомило, що змінює підхід до розрахунку тарифів на лікування гострого мозкового інсульту.

  Саша Картер

  Источник: УНН

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.