• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • МОЗ планує з наступного року у 3 рази збільшити тариф на лікування хворих на туберкульоз
  Опубликовано: 2020-09-25 16:30:38

  Цього року тариф на лікування одного хворого на туберкульоз складав 20 663 гривні - ці гроші, які НСЗУ сплачували закладам лікування, нічого не покривали, тому наступного року тариф має бути у 3 рази вищий та складати 63535 гривень. Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає кореспондент УНН.

  "Я хочу розповісти про наш бюджетний запит на діагностику та лікування дорослих та дітей з туберкульозом… Тариф був розрахований по незрозумілих речах. Наскільки я розумію, це було так: у нас є "така" сума коштів, у нас є "така" кількість хворих на туберкульоз: просто взяли цю суму коштів і поділили, і вийшли на тариф. Звичайно, ці тарифи нічого не покривали. У цьому році він складав 20663 гривні на лікування одного хворого. У наступному році ми порахували, що це має складати 63 535 гривень, тобто у 3 рази більше", - зазначив він.

  Степанов наголосив, що після стаціонарного лікування має продовжуватися амбулаторне лікування із сімейним лікарем.

  "Ми хочемо запровадити у наступному році саме тариф для сімейних лікарів за супровід однієї особи хворого на туберкульоз. Ми заклали цю цифру 1080 гривень, щоб сімейні лікарі, які будуть навчені для супроводу цього хворого на туберкульоз, і вони будуть супроводжувати його на амбулаторному рівні і тісній взаємодії з лікарями-фтизіатрами, пульмонологом, які працюють в обласних туберкульозних центрах, які супроводжували цього хворого, коли він був у стаціонарі", - додав міністр.

  Нагадаємо, у серпні цього року в Україні зареєстровано 1194 випадки туберкульозу, з яких 960 - це нові, а 234 - пацієнти з рецидивом.

  Валерія Гуржий

  Источник: УНН

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.