• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Українцям найближчим часом не слід очікувати на дозвіл подорожувати до ЄС - Кулеба
  Опубликовано: 2020-07-07 17:00:23

  Україна останнім часом мала негативний приріст захворюваності на COVID-19. Це один із критеріїв, які враховує Євросоюз, приймаючи рішення включення держави до списку третіх країн, жителям яких дозволено в'їжджати на територію ЄС. Про це під час онлайн-брифінгу сказав міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, передає кореспондент УНН.

  "У нас останніми днями була негативна статистика у прирості захворювання (на коронавірусну хворобу COVID-19 - ред.), а це один із критеріїв, на які зважає Європейський Союз під час ухвалення рішень (про включення до "зеленого списку" країн – ред.). Тобто не лише середня цифра на 100 тис. населення, але і динаміка приросту за останній час. Тому я не очікую, що наступного тижня це рішення буде переглянуто", - сказав Кулеба.

  З його слів, МЗС буде надалі працювати з європейськими колегами для того, щоб, щойно Україна відповідатиме необхідним показникам, одразу отримати "зелене світло" на в’їзд від ЄС.

  "Ключові критерії – це кількість хворих на 100 тис. населення: має дорівнювати або бути меншою середньому показнику, аналогічному в Європейському Союзі. Станом на минулий тиждень - він був 16 хворих на 100 тисяч. Другий важливий критерій – динаміка захворювань за останній час. Є й інші критерії. Такі як взаємність, тобто ЄС впускатиме до себе громадян тих країн, які пускають до себе громадян-членів ЄС", - додав міністр.

  Як повідомлялося в УНН, Рада Європи рекомендувала з 1 липня відкрити зовнішні кордони Євросоюзу для 14 країн. України в зазначеному списку країн немає.

  Саша Картер

  Источник: УНН

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.