• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Завершення будівництва проекту «Стіна» планують перенести на 2025 рік
  Опубликовано: 2020-05-22 18:00:44

  Держприкордонслужба надіслала до центральних органів виконавчої влади проект розпорядження Кабміну щодо внесення змін до плану заходів проекту "Стіна", яким передбачено завершення будівництва на кордоні з РФ у 2025 році. Загальна вартість проекту складатиме 4,1 млрд гривень. Про це йдеться у матеріалах відповідей на запити в ДПСУ від експертної організації StateWatch, інформує УНН.

  "Згідно інформації, яку отримала громадська організація StateWatch від Державної прикордонно служби, реалізацію проекту "Стіна" планується перенести ще на 4 роки і завершити до 2025 року. Загальна очікувана вартість проекту складе 4,1 млрд гривень. За словами прикордонників, необхідність продовження термінів облаштування кордону зумовлене зменшенням фінансування, а також зростанням вартості будівельних матеріалів, робіт та послуг", - йдеться у повідомленні.

  Зазначається, що у період 2015-2019 років вже було витрачено 1,7 млрд грн. Відповідно до показників бюджетної програми "Заходи з інженерно-технічного облаштування кордону", за якою здійснюються видатки на "Стіну", на зведення українсько-російського кордону у 2020 році передбачено ще 400 млн грн.

  "Протягом 2015-2019 років на ділянці українсько-російського кордону було передбачено улаштування 634 км інженерних загороджень, а також прокладання 341 км рокадних доріг, з яких у зазначений період облаштовано 546 км інженерних загороджень та 316 км рокадних доріг", - повідомили прикордонники.

  Вказано, що такі роботи проекту "Стіна" було виконано на 86% та на 93% відповідно.

  Як повідомлялося раніше в УНН, у лютому ВАКС переніс засідання у справі щодо розтрати коштів на проект "Стіна".

  Марк Омелянюк

  Источник: УНН

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.