• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Британські вчені шукають добровольців для випробування вакцини від коронавірусу
  Опубликовано: 2020-04-22 17:30:15

  Британські вчені просять добровольців взяти участь у випробуванні вакцини від коронавірусу на людях, яке відбудеться у червні. Про це повідомляє УНН із посиланням на CNN.

  "Дослідники вакцини від коронавірусу у Лондоні просять добровольців взяти участь у випробуваннях на людях у червні", - йдеться у повідомленні.

  Вказано, що команда Імперського коледжу у Лондоні проводить випробування на тваринах ще з лютого і отримала державне фінансування для пришвидшення своєї роботи.

  "Ми шукаємо добровольців, які братимуть участь у нашому випробуванні у червні. Вони будуть першими добровольцями, які отримають вакцину. Ми вивчимо, які дози дають нам найкращу імунну відповідь і не показують ніяких проблем із переносимістю. У будь-якому клінічному випробуванні завжди є елемент ризику, але ми намагаємось усунути ці елементи і максимально звести їх до мінімуму", - сказав професор Робін Шатток.

  Зазначається, що дані досліджень показують, що у тварин вакцина має позитивний ефект.

  На думку професора Робіна Шаттока, коронавірус не такий складний, як інші захворювання.

  "Він дуже відрізняється від грипу, який змінюється щороку. У науці є дуже високий шанс на отримання вакцини", - сказав Робін Шатток.

  Нагадаємо, вчені Оксфордського університету приступлять до випробувань потенційної вакцини від коронавірусу на людях вже цього четверга.

  Дар'я Панченко

  Источник: УНН

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.