• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Визначено переможців 24 загальнонаціональної програми «Людина року-2019»
  Опубликовано: 2020-03-23 15:04:06

  Вища Академічна Рада загальнонаціональної програми «Людина року» підвела підсумки стосовно визначення володарів титулу «Людина року-2019» в національних номінаціях.

  У відповідності до рішення Вищої Академічної Ради володарями почесного титулу стали:
   
  «МІСЬКИЙ ГОЛОВА РОКУ» (великих міст)
  Сергій НАДАЛ – Міський голова м. Тернопіль;

  «МІСЬКИЙ ГОЛОВА РОКУ» (малих міст)
  Андрій БІЛОУСОВ – Міський голова м. Кам’янське (Дніпропетровська обл.);

  «ЛІДЕР ОБ’ЄДНАНОЇ  ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ РОКУ»
  Іван ДРОГОБЕЦЬКИЙ – Голова Полянської сільської ОТГ Закарпатської області;

  «РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІДЕР РОКУ»
  Юрій ГУСЄВ – Голова Херсонської обласної державної адміністрації;

  «ПРОМИСЛОВЕЦЬ РОКУ»
  Вячеслав ЯВОРСЬКИЙ – Директор ПрАТ «Кременчуцький завод технічного вуглецю»;

  «ПІДПРИЄМЕЦЬ РОКУ»
  Степан КОЗИЦЬКИЙ – Генеральний директор ТОВ «Західнадрасервіс»;

  «МЕНЕДЖЕР РОКУ»
  Владислав САВЧЕНКО – Генеральний директор компанії «PowerCode LLC.»;

  «ФІНАНСИСТ РОКУ»
  Віталій РОМАНЧУКЕВИЧ – Перший заступник голови правління АКБ «Індустріалбанк», Віце-президент Асоціації українських банків;

  «ЛІДЕР СТРАХОВОГО РИНКУ РОКУ»
  Олена УЛЬЄ – Голова правління ПрАТ «Страхова компанія «УНІКА»;

  «ЛІДЕР БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ РОКУ»
  Компанія «ІНТЕРГАЛ-БУД» (Комерційний директор – Анна ЛАЄВСЬКА);

  «ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС РОКУ»
  ЖК «INTERGAL CITY» (Компанія-забудовник «Інтергал-Буд»);

  «ЖУРНАЛІСТ РОКУ»
  Діана ПАНЧЕНКО (Телеканал NewsОne);

  «МИТЕЦЬ РОКУ»
  Михайло ПОПЛАВСЬКИЙ – Народний артист України, генеральний продюсер національної музичної премії «Українська пісня року»;

  «СПОРТСМЕН РОКУ»
  Жан БЕЛЕНЮК  – Чемпіон Світу та Європи з греко-римської боротьби 2019 р. у  категорії до 85 кг.;

  «НОВА ГЕНЕРАЦІЯ РОКУ»
  Інна КОСТИРЯ – громадський діяч, доктор політичних наук;

  «КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКИЙ ПРОЕКТ РОКУ»
  Приватний музей історичного костюму і стилю VICTORIA MUSEUM - Засновниця та директор – Вікторія ЛИСЕНКО.
  Володарі cпеціальних премій 24 загальнонаціональної програми «Людина року-2019»:
  Громадська організація «Національна платформа «Жінки за мир» - Спеціальна премія «За об’єднання жінок для миротворчої  діяльності та допомогу мирним громадянам постраждалим від бойових дій»
  Громадська організація «Національна платформа «Жінки за мир» почала роботу у квітні 2014 року в розпал бойових дій і нараховувала лише декілька однодумців. Сьогодні, навколо спільної мети - встановлення миру і соціальної справедливості – об'єдналося вже понад 200 тисяч жінок України, які своєю вірою, цілеспрямованістю та милосердям об’єднують  людей і повертають їм віру в завтрашній день.
  Учасники Громадської організації «Національна платформа «Жінки за мир» робили все, щоб рятувати життя жінок, дітей, людей похилого віку і молоді. Жінки вивезли тисячі дітей та мирних жителів із населених пунктів, які опинилися під вогнем обстрілів. Жінки передавали борошно і продукти, та розносили його тим, хто в один момент втратив все. Вони діяли, щоб врятувати стільки людських життів, скільки можливо.
  В рамках регулярних гуманітарних місій «Жінки за Мир» нараховується десятки виїздів в «сіру» зону Донбасу та в зони активних бойових дій. Жінки надають гуманітарну, психологічну та юридичну допомогу людям, які в буквальному сенсі живуть на війні. За 5 роки відвідали десятки населених пунктів, що знаходяться на лінії розмежування та надали допомогу понад десяткам тисячам дітей та мирних жителів.
  «Національна платформа «Жінки за мир» ініціює законопроекти, основна мета яких – приближення миру та забезпечення державної соціальної допомоги та підтримки як дітям та мирним жителям, які живуть на війні, так і решті громадян України. За п’ять років у Верховній раді України зареєстровано більше ста законопроектів, ініційованих та підготовлених жінками України.

  ТМ PARIMATCH - Спеціальна премія «За видатний внесок у розвиток і популяризацію українського спорту»
  Більше 20 років компанія активно займається підтримкою українського спорту, надає організаційну та фінансову допомогу масовим спортивним заходам, а також сприяє кар'єрі талановитих українських спортсменів.
  За час своєї діяльності компанія зарекомендувала себе в якості головного мецената українського спорту та у різні роки надавала допомогу громадським організаціям, федераціям, клубам і окремим спортсменам.
  Меценатська діяльність ТМ Parimatch сьогодні спрямована на підтримку таких напрямків:
  Спільна олімпійська перемога – унікальний проект ТМ Parimatch і Міністерства спорту України, в рамках якого всім призерам Олімпіад торгова марка гарантувала вручення премії в розмірі півмільйона гривень. У 2016 році наші олімпійські призери Олег Верняєв та Юрій Чебан, а в 2018 році Олександр Абраменко отримали премії від ТМ Parimatch.
  Національна збірна команда України з футболу;
  ФК «Шахтар»;
  ФК «Ворскла»;
  ФК «Металіст»;
  Федерація баскетболу України;
  Українська хокейна ліга;
  Федерація греко-римської боротьби України;
  Турніри зі змішаних єдиноборств WWFC;
  Футбольна асоціація студентів Києва.
  Спільно з партнерами TM Parimatch організувала понад 100 заходів в різних напрямках протягом останніх двох років.
  У 2019 році був заснований міжнародний благодійний фонд Parimatch Foundation з метою реалізації програм корпоративної відповідальності. Фонд Parimatch Foundation покликаний об'єднати бізнес, державний сектор і громадські організації навколо вирішення конкретних соціальних проблем. Основна місія фонду - сприяння в поліпшенні добробуту і здоров'я суспільства через освіту та залучення людей до занять спортом, а також - боротьба з ізоляцією і бідністю.

  Олена РИХАЛЬСЬКА - Спеціальна премія  «За вагомий науковий та практичний  внесок у розвиток вітчизняної психології»
  Психотерапевт, тренер в сфері психології успіху і сімейної психотерапії.
  Кандидат психологічних наук з 25-ти річним досвідом роботи в сфері психології.  Провела більше 2000 тренінгів, семінарів та майстер-класів в Україні, Росії, Молдові, Азербайджані, Ізраїлі, Туреччині, Німеччині, Британії. Протягом 17 років виступає в якості психолога-консультанта та експерта національних, міжнародних ТБ, шоу-проектів, кіноіндустрії, радіопрограм і є найбільш затребуваним психотерапевтом. Консультує телевізійні проекти «Говорить Україна», «Стосується кожного», «Міняю жінку».
  Автор розділу по психології реклами в підручнику «Основи реклами», книги «Кохання у житті жінки: шлях від розставання і самотності до зрілих відносин». Автор більше 60 статей з питань психології, маркетингу та іміджелогії в наукових і науково-популярних виданнях України.
  Автор більше 3000 статей з питань психології, маркетингу та іміджелогії, міжособистісних відносин в наукових і науково-популярних виданнях України, Росії, Азербайджану.

  Телеканал «НАШ» - Спеціальна премія «За створення сучасного інноваційного телеканалу в інформаційному просторі України»
  «НАШ» — це інформаційний телеканал та медіаплатформа, що включає в себе: телеканали «НАШ» і Максі-ТВ, сайт новин nash.live, власні сторінки у Facebook, Instagram й Twitter, канали в YouTube й Telegram.
  24/7 інформує про головне, актуальне, важливе.
  НАШ – це п’ять прямоефірних студійних майданчиків, студія ток-шоу та newsroom, які інтегровані в єдиний простір. Технологічний комплекс збудовано та оснащено у відповідності до світових стандартів медіа та журналістики. За допомогою використання високотехнологічного устаткування НАШ першим на телевізійному просторі України в прямому ефірі використав технологію доповненої реальності (augmentedreality) та трекингу для впровадження віртуального об'єкта в реальну студію. Ці сучасні технології дають можливість проводити інтерв’ю в студії наживо з найцікавішими людьми, які фактично перебувають в іншій частині світу.
  Рейтинги телеканалу постійно зростають, стрімко збільшується кількість підписників на YouTube-каналі, підписники активно читають Telegram, дивляться прямі ефіри популярних ток-шоу як по телевізору, так і через соціальні мережі.

  Михайло ПОЖИВАНОВ – Cпеціальна премія «За вагомий внесок у розвиток і підтримку сучасного українського художнього мистецтва»
  Михайло Поживанов – український політик, державний і громадський діяч, меценат. Доктор технічних наук, професор.
  За його сприяння та меценатській підтримці відкрито галерею «АВС-арт», відновлено Художній музей імені Куїнджі, відбулося багато художніх виставок українських митців в Україні та за кордоном.
  Завдяки його підтримці галерея «АВС-арт» реалізує видавничий проєкт «Імена» – це серія мистецьких альбомів українських художників, у якій уже вийшли книги Бориса Буряка, Феодосія Гуменюка, Петра Бевзи, Сергія Савченка та Олега Мінька.
  Також видано: альбоми українського художника Івана Марчука «Дорога додому»; Київського музею російського мистецтва; Музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків; Шевченків «Кобзар», ілюстрований графікою Софії Караффи-Корбут; монографічне дослідження мистецтвознавця Олесі Авраменко «Зарецький. Терези долі»; найповніший реєстр українських екслібрисів «Український книжковий знак XIX – XXI століть: каталог колекції Степана Давимуки»; альбом відомого сучасного живописця і графіка Анатолія Фурлета.
  Багаторічна активна підтримка Михайлом Поживановим українського мистецтва й ініціативи в художній сфері становлять значний потенціал у розвитку культури нашої держави.

  Усама КАФА – Почесна відзнака «За вагомий внесок у розвиток ресторанної  галузі України»
  Усама Кафа – засновник і президент міжнародного ресторанного холдингу L'KAFA GROUP. Удостоєний звання «Великі українці», носить почесне звання «Лицар Вітчизни» І-ІІ ступенів та почесне звання «Народний Посол України» – за великий особистий внесок у зміцнення міжнародного авторитету України.
  Міжнародний ресторанний холдинг L'KAFA GROUP є лідером ресторанного бізнесу, володарем численних національних і міжнародних нагород в своєму сегменті в Україні та за її межами вже 22 роки. Сьогодні компанія володіє різними брендами: «Чайхона GOLD»; «Чайхона Базар», L'KafaCafé, SilvioD'Italia, JustBeerBar, «Захади, Дарагой», LudwigKing і славиться професіоналізмом, сильним командним духом і сімейною атмосферою всередині колективу.
  Тільки в 2019 році було відкрито 7 нових ресторанів в Україні та за її межами.
  Усама Кафа надає активну благодійну підтримку талановитій молоді, дітям сиротам, спортсменам. Благодійність вже багато років є невід'ємною частиною діяльності L'KAFA GROUP.
  Під керівництвом Усама Кафа компанія L'KAFA GROUP протягом 22 років забезпечує численні робочі місця і старанно працює над розвитком і процвітанням ресторанного бізнесу в нашій країні та за її межами.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.