• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Президенти України та Ізраїлю обговорили двосторонні відносини
  Опубликовано: 2020-01-24 16:30:40

  Президент України Володимир Зеленський під час робочого візиту до Ізраїлю обговорив з президентом цієї країни Реувеном Рівліном двосторонні відносини між країнами. Про це УНН повідомили у пресслужбі Офісу Президента.

  "Під час робочого візиту до Держави Ізраїль Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з президентом Ізраїлю Реувеном Рівліном", - вказали в Офісі.

  "Солідарні з народом Ізраїлю у вшануванні пам’яті жертв Голокосту", – сказав Зеленський.

  Глава Української держави зазначив, що в цій жахливій катастрофі за часів нацистського терору в Україні було знищено понад мільйон євреїв і більш як чотири мільйони українців та представників інших національностей.

  "Трагедія Бабиного Яру відома в усьому світі. У 2020 році в Україні планується почати розбудову Національного історико-меморіального заповідника "Бабин Яр". Він має включати Український музей Голокосту та Меморіальний музей пам’яті жертв Бабиного Яру", – зауважив Зеленський.

  Президент України наголосив, що він особисто та уряд приділятимуть цьому питанню належну увагу.

  Глава держави висловив задоволення політичним діалогом між Україною та Ізраїлем.

  "Упевнений, що наші тісні зв’язки мають і надалі динамічно розвиватися", – підкреслив Зеленський.

  Президент наголосив, що Ізраїль є одним із ключових торговельних партнерів України у регіоні Близького Сходу.

  "Переконаний, що подальшому зростанню взаємного товарообігу сприятиме підписана у січні 2019 року Угода про вільну торгівлю між нашими країнами. Імплементація її положень може допомогти збільшити товарообіг у короткій перспективі до 2 мільярдів доларів", – сказав Зеленський.

  Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський зустрівся з прем’єр-міністром Держави Ізраїль Беньяміном Нетаньягу.

  Юлія Шрамко

  Источник: УНН

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.



  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.