• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Зеленський підписав указ про цьогорічний призов в армію з 18 років
  Опубликовано: 2020-01-17 09:15:25

  Президент України Володимир Зеленський підписав указ “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році”. Відповідний документ від 16 січня опубліковано на сайті Глави держави, передає УНН.

  Так, згідно з указом, Зеленський постановив визначити на 2020 рік такі строки проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу:

  1) квітень — червень;
  2) жовтень — грудень.

  Президент також постановив призвати на строкову військову службу придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу:

  1) y квітні — червні 2020 року;
  2) y жовтні — грудні 2020 року.

  Кабінету міністрів Зеленський доручив визначити чисельність громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу, та обсяги видатків для проведення чергових призовів у 2020 році.

  Окрім того, Президент постановив звільнити в запас зі Збройних сил України, Державної спеціальної служби транспорту, інших утворених відповідно до законів України військових формувань:

  1) військовослужбовців строкової служби, які мають ступінь вищої освіти спеціаліст або магістр та вислужили встановлені строки строкової військової служби:

  у квітні — червні 2020 року;
  у жовтні — грудні 2020 року;

  2) інших військовослужбовців строкової служби, які вислужили встановлені строки строкової військової служби:

  у квітні — червні 2020 року;
  у жовтні — грудні 2020 року.

  Як повідомляв УНН, раніше міністр оборони України Андрій Загороднюк заявив, що держава та він особисто виступають за скасування призову на військову службу.

  Саша Картер

  Источник: УНН

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.