• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Ірина Паламар закликала перевірити чиновників через затягування із виплатами держдотацій
  Опубликовано: 2019-10-18 14:39:05

  Позицію з даного питання громадський діяч, голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар висловила на засіданні Комітету ВР України з питань аграрних та земельних відносин у середу, яке відбулося 16 жовтня 2019 року.

  Ірина Паламар гостро висловилася про те, що на сьогоднішній день багато фермерів не можуть отримати держпідтримку, передбачену на галузь на 2019 рік через відсутність у Мінекономіки (яке перейняло на себе  функції розформованого Мінагрополітики) комісії з питання розподілу держдотацій.

  «До мене постійно надходять листи та телефонні дзвінки від фермерів і простих селян із єдиною проблемою: люди не можуть отримати належні їм дотації через те, що пан заступник Тарас Висоцький, який на сьогодні є заступником Мінекономіки з питань агрополітики, не зміг досі зібрати комісію, яка б зайнялася даним питанням!»

  Ірина Паламар закликала Комітет взяти це питання (стан використання державної підтримки за 2019 рік) на контроль та включити окремим пунктом до порядку денного наступного засідання аграрного комітету, куди запросити керівництво Мінекономіки, аби пояснило, чому відбувається затримка виплат державної с/г підтримки суб’єктам, які подали необхідні документи.

  «Також прошу попередньо направити звернення від Комітету до Рахункової палати в Україні, що здійснює контроль за використанням коштів Державного бюджету, з проханням провести перевірку, чому чиновники Мінекономіки затягують із проведенням виплат по державним програмам підтримки АПК» - закликала Ірина Паламар.

  Крім того, голова АТУ висловила гостру позицію проти відкриття ринку землі – питання, яке на вчорашньому засіданні Комітету викликало бурхливу дискусію серед народних депутатів, експертів галузі, представників громадськості.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.