Загальна сума переказів, здійснених користувачами TransferGo, стала рекордною для України за весь час роботи, перевищивши минулорічні показники.
Загальна сума переказів в Україну, які користувачі здійснили з січня до серпня 2019 року через TransferGo, перевищила 100 млн євро. Це майже в 1,5 раза більше, ніж за весь 2018 рік, і в 11 разів більше, ніж за весь 2017 рік.
Порівняно з показниками останніх 6 місяців 2018 року, перші 6 місяців 2019 року стали для TransferGo та ринку України успішними. Так, кількість транзакцій у цьому році зросла на 78%, а загальний грошовий потік в Україну збільшився на 73%. Кількість клієнтів збільшилася майже у 2,5 рази: на початку 2019 року сервісом користувалися 110 тисяч українців, сьогодні це більше 250 тисяч.
“Показники, яких ми досягли в Україні за ці 2 роки, і особливо за період січень-серпень 2019, є для нас найпереконливішим підтвердженням довіри клієнтів до TransferGo. Ми активно розширюємо географію наших послуг по всьому світу, зокрема на сьогодні наш сервіс доступний уже в 47 країнах. Україна є для нашої компанії ключовим напрямком, про що неодноразово заявляли засновники. Тому ми дуже раді, що кількість українців, які користуються нашими послугами, щороку зростає, як і загальна кількість переказів. Ми прогнозуємо подальшу популяризацію послуг TransferGo і готуємо низку нових інноваційних інструментів, які зроблять користування сервісом ще зручнішим”, – прокоментувала Анастасія Фоменко, менеджер з розвитку бізнесу TransferGO в Україні.
Нагадаємо, що TransferGo забезпечує дешеві, швидкі та безпечні грошові перекази онлайн, які з липня 2018 року можна здійснювати без додаткової комісії. Така ініціатива компанії сприяла збільшенню кількості українських користувачів сервісу TransferGo і зростанню обсягів транзакцій в Україну.
|
Новости рубрики:
Improving the valuation of insolvent banks’ assets in Ukraine: a new stage of cooperation between the State Property Fund of Ukraine and the Deposit Guarantee Fund
На початок 2025 року банківська система України успішно завершила другий етап адаптації до нових вимог ЄС NBU schlägt Änderungen im Management von Problemaktiva in Banken vor: neue Anforderungen und Ansätze In 2024, Ukrainian banks actively financed energy infrastructure restoration projects Скорочення банківських відділень в Україні: Динаміка за 2024 рік NBU zdementowało pogłoski o blokowaniu kart w celu częstych wypłat gotówki Національний банк України отримав нові повноваження у сфері валютного регулювання Le programme 5-7-9% a permis une augmentation significative du PIB en 2024 |