• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Нагородження переможців 23 загальнонаціональної премії «Людина року-2018»
  Опубликовано: 2019-03-25 18:12:46

  23 березня 2019 року в залі Національної опери України відбулася ХХІІІ урочиста церемонія нагородження переможців загальнонаціональної програми «Людина року-2018» та володарів міжнародних та спеціальних премій програми.
  Це звеличення Людини і людяності, гуманістичних ідеалів, звеличення тих, хто гідний найвищого суспільного визнання. А головна тема в повній мірі проявляється в гаслі церемонії - "Потенціал нових досягнень". Нові імена, нові тренди, несподівані відкриття були і залишаються притаманними кожній церемонії. Нинішня церемонія дозволяє зробити ще один важливий висновок: з плином часу «Людина року» помітно молодшає. Це стосується і атмосфери заключних свят, в яких протокольно-академічні риси гармонійно поєднуються з легкої аурою імпровізації, дружнього спілкування. І, звичайно, помітно молодшає коло людей, відзначених увагою експертів програми. Вони практично домінують в економічних номінаціях програми, і це дуже обнадійлива тенденція.
  Емоційне напруження та святковий настрій надавали церемоніальному дійству виступи відомих вітчизняних та зарубіжних виконавців: Рози Римбаєвої, Анатолія Ярмоленко, Каті Бужинської, Камалії, Наталії Валевської, Сюзанни Чахоян, Влада Ситніка, Тамари Калінкіної, Олега Шака, Тетяни Піскарьової, Олексія Сагаловського, Поля Манондіза.
  Березневий вечір в Національній опері подарував усім неймовірну гаму емоцій, відчуття причетності до зародження чогось нового і значимого, усвідомленням того, що істинним надбанням цивілізованого суспільства є Людина з її вічними цінностями і світлими мріями.
  Віват," Людина року "!

  Володарі премії «Людина року-2018» в 17 національних номінаціях:
   
  «Регіональний лідер року»
  Максим СТЕПАНОВ – Голова Одеської обласної державної адміністрації;
  «МІСЬКИЙ ГОЛОВА РОКУ»
  Андрій БАЛОГА – Міський голова м. Мукачева (Закарпатська обл.);
  «Лідер об’єднаної територіальної громади року»
  Руслан МАЙСТРУК – Голова Тетіївської ОТГ (Київська обл.);
  «Промисловець року»
  Дмитро ІОРГАЧОВ – Генеральний директор ПАТ «Одескабель»;
  «Підприємець року»
  Максим КОЗИЦЬКИЙ – Директор ТОВ «Еко-Оптіма»;
  «Менеджер року»
  Михайло БОРОДАВКО – Генеральний директор ПрАТ «Укренергомонтаж»;
  «Фінансист року»
  Сергій ТІГІПКО – Голова Правління АТ «ТАСКОМБАНК»;
  «ЛІДЕР СТРАХОВОГО РИНКУ РОКУ»
  Наталія БАЗИЛЕВСЬКА – Голова правління ПрАТ «ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя»;
  «ЛІДЕР МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ РОКУ»
  Руслана ЦАХЛО – Президент компанії «Союз майстрів краси України»;
  «Аграрій  року»
  Сергій ТАРАСОВ – Засновник та керівник агрохолдингу «І & U»;
  «ЛІДЕР ЛОГІСТИЧНОЇ ГАЛУЗІ РОКУ»
  ТОВ «Ходльмаєр Логістикс Україна». Виконавчий директор – Тетяна СТРЕЛЬЦОВА;
  «Житловий комплекс року»
  ЖК «ПОДОЛ ГРАД» (Забудовник – ТОВ «УКРБУД ДЕВЕЛОПМЕНТ»). Президент корпорації – Олександр ЛЯТАМБОР;
  «ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС РОКУ»
  Готель «BANKHOTEL» (м.Львів). Генеральний менеджер – Тарас КУЗИК;
  «Телевізійний журналіст року»
  Світлана ОРЛОВСЬКА (Телеканал «Прямий»);
  «Спортсмен року»
  Олександр УСИК – Абсолютний чемпіон світу з боксу у важкій вазі (за версіями WBO, WBC, IBF, WBA (Super), The Ring);
  «Меценат року»
  Анна КОРШУНОВА – Президент ГО «Біла Птаха»;
  «Нова генерація року»
  Тетяна ПЕТРАКОВА – суспільний діяч, автор 500 соціальних проектів, головний редактор всеукраїнського соціального журналу «Ukrainian People».

  Володарі міжнародних і спеціальних премій програми «Людина року-2018»:
  Герміне ПОППЕЛЕР – Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Австрія в Україні – Міжнародна премія в галузі дипломатії.
  Салем Ахмед АЛЬ-КААБІ – Надзвичайний і Повноважний Посол ОАЕ в Україні – Міжнародна премія «За значний внесок у розвиток партнерських, дружніх та економічних відносин з Україною».
  Роза РИМБАЄВА – Народна артистка Казахстану – Міжнародна премія в галузі культури та мистецтва.
  Анатолій ЯРМОЛЕНКО – Народний артист Білорусі, керівник білоруського вокально-інструментального ансамблю «Сябри» – Міжнародна премія «За видатний внесок в розвиток культури та мистецтва України».
  Ада РОГОВЦЕВА – Герой України, Народна артистка України – Спеціальна премія ім.М.Вороніна «За високий стиль життя».
  Олександр НИКОНЕНКО – вчений, хірург і трансплантолог – Спеціальна премія ім. Геннадія Книшова «За вірність гуманістичним ідеям та примноження загальнолюдських цінностей».
  Олександр ЗЛОТНИК – український композитор, народний артист України, професор, ректор Київського інституту музики імені Рейнгольда Глієра – Спеціальна премія газети «КП в Україні» «Кумир українців».
  «ІНСТИТУТ ЗДОРОВ’Я РОСЛИН» – Спеціальна премія «За вагомий внесок у розвиток сучасної української науки». Засновник – Віталій ІЛЬЧЕНКО.
  Система розумного дому «CLAP» – Спеціальна премія «За розробку екологічних та енергоефективних житлових технологій». Засновник – український бізнесмен Олександр ПОЙМАНОВ.
  Макс Поляков – підприємець, громадський діяч, вчений, засновник інноваційних компаній EOSDA та FireflyAerospace – Спеціальна премія «За вагомий внесок у відродження ракетно-космічної галузі в Україні».
  Фортунато ГУАДАЛУПІ – ТОП менеджер міжнародного рівня, один з найуспішніших італійських бізнесменів, який майже 25 років працює в молочній галузі України – Спеціальна премія «За впровадження креативних бізнес-проектів та найсучасніших технологій в Україні».
  Наталія ГОРБАЛЬ – відомий адвокат, експерт в області сімейного права, письменниця – Спеціальна премія «За вагомий творчий внесок у збереження і розвиток інституту сім’ї».
  Юрій ПЕЛИХ – голова ради директорів компанії «УКРБУД» – Почесна відзнака «За вагомий внесок у розвиток будівельної галузі України».


  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.