• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Переваги елітного жилового комплексу HydroPark DeLuxe
  Опубликовано: 2019-02-16 19:50:15

  В Івано-Франківську відносно нещодавно було почато побудову нового ЖК під назвою «Гідро Парк Делюкс». У нього досить дивна назва, але вона найкраще відображає те, що чекає кожного мешканця, адже всі будинки розташовані у центрі міста на березі чудового озера.

  Окрім того, сам житловий комплекс будується з врахуванням досвіду європейських забудовників. Отже тут використовуються сучасні технології будівництва, здатні забезпечити й економію опалення, й високі характеристики в плані звукоізоляції. Так що шуми міста не стануть заважати відпочинку.

  Звісно, даний комплекс тільки будується й не всі будинки завершені. Але от навколишня інфраструктура добудована. Поблизу знаходиться кілька зупинок, щоб ви мали змогу дістатися до будь якої основної точки міста. Так що у доступі й лікарні, й дитячі садочки, й школи, й усі інші необхідні заклади. З усім цим не буде ніяких проблем. Не буде їх й з безпекою — даний комплекс матиме повністю професійну службу охорони (також в основних точках розташовано камери для відеоспостереження). Отже ви можете бути повністю спокійні за життя та здоров’я ваших дітей.

  Але головним тут залишаються краєвиди. Мало того, що комплекс будується в одному з найкрасивіших куточків. Так ще й весь оточуючий ландшафт матиме особливу систему нічного освітлення, що допоможе отримати надзвичайну, можна сказати — казкову, атмосферу. Яку не зіпсують автомобілі мешканців чи їхніх гостей — для цих потреб буде створено повністю підземний паркінг.

  Що ж до помешкання, то забудовники пропонують мешканцям обирати квартири на власний розсуд. Тут будуть й однокімнатні варіанти, й житло на дві чи три кімнати. Більше того — тим. Хто бажає жити у розкоші й згоден за це платити, доступні навіть сучасні пентхауси, які можна назвати елітою серед еліти.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.