• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Законопроект № 5448-д. Правка 72: шлях до Європи чи екологічна катастрофа?
  Опубликовано: 2018-06-07 08:58:56

  7 червня 2018 року на засіданні Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин планується розгляд проекту Закону № 5448-д від 30.03.2018 р. «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції».
  Законопроект 5448-д від 30.03.2018 р. торкається питань органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції в Україні. На сьогодні він уже прийнятий у першому читанні і має позитивне значення для держави.
  В редакції, прийнятій у першому читанні, немає жодного слова про завезення та застосування незареєстрованих в Україні пестицидів для державних випробувань та наукових досліджень. Однак після доопрацювання для розгляду у другому читанні у проекті з’явилася правка № 72, яка передбачає виключити пункт про необхідність документального підтвердження державної реєстрації пестицидів у країні, де вони виробляються. По суті, правка № 72  повністю дублює зміст Законопроекту № 6606 від 21.06.2017 р. «Про внесення змін до ст. 4 Закону України «Про пестициди та агрохімікати» щодо ввезення пестицидів на митну територію України» (підпункт 1 пункту 1), який шість разів включали до порядку денного сесії Верховної Ради України, але так і не розглянули. Автором правки № 72 є Народний Депутат України Микола Кучер.
  Нагадаємо, 8 лютого 2018 р. у прес-центрі інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна» відбулася прес-конференція на тему «Аграрне лобі парламенту готує українців до генетичних експериментів над собою. Законопроект 6606». А 23 травня 2018 року у стінах Верховної Ради України відбувся круглий стіл «Вплив неконтрольованого ринку пестицидів на екосистему України». Представники державних органів та профільних організацій, а також народні депутати України, які взяли участь в обговоренні, акцентували на ризиках та можливих негативних наслідках прийняття Законопроекту № 6606.
  Діюча норма Закону України «Про пестициди та агрохімікати», яку сьогодні намагаються скасувати, має велике значення в контексті національної безпеки і стримує імпорт продукції сумнівної якості, яка може завдати непоправної шкоди життю та здоров’ю українців. З огляду на національні інтереси та з турботою про свою країну будемо сподіватися, що Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин не підтримає правку № 72 до проекту Закону № 5448-д від 30.03.2018 р. 
  У випадку винесення на розгляд парламенту у другому читанні проекту Закону № 5448-д із правкою, яка дублює норму Закону № 6606, громадськість буде звертатися до народних депутатів України з проханням не підтримувати Законопроект в цілому.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.