Заявки на реалізацію проектів будівництва об’єктів сонячної енергетики в зоні відчуження прийматимуть до березня.
Відповідне рішення було прийняте Державним агентством України з управління зоною відчуження, за погодженням із Міністром екології та природних ресурсів України враховуючи численні звернення від іноземних інвесторів з проханнями збільшити термін приймання заявок на реалізацію проектів будівництва об’єктів сонячної енергетики в зоні відчуження.
Інвестори своє прохання пояснюють недостатньою кількістю часу на підготовку необхідних документів. Тому кінцевий термін прийому заявок було продовжено до 1 березня 2017 року.
За словами Міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака у розвиток сонячної енергетики в зоні відчуження готові інвестувати 39 компаній з різних країн світу. Раніше задля поліпшення інвестиційної привабливості Уряд України знизив вартість оренди державного майна та спростив процедуру оренди землі на території Чорнобильської зони.
Нагадаємо, що 15 грудня 2016 року Державне агентство України з управління зоною відчуження розпочало надавати у користування земельні ділянки для будівництва об'єктів сонячної генерації. Варто відзначити, що інвесторам, які висловлять заінтересованість у реалізації проекту, буде надана всебічна підтримка з боку Мінприроди та ДАЗВ у частині оформлення права довгострокової оренди обраних майданчиків та зміни їх цільового призначення.
|
Новости рубрики:
Як працює NFC-технологія
![]() Как выбрать идеальный смартфон ![]() Digitalization, deregulation and transparency: how Ukraine saves billions during the war ![]() Морські контейнерні перевезення: ефективність, масштаби та переваги ![]() Трамп планує масштабне скорочення федерального бюджету США у 2026 році ![]() Ukraińcy będą musieli płacić podatki od dochodów na platformach cyfrowych: Rada Ministrów zatwierdziła nowy projekt ustawy ![]() Как использовать кредитную карту с максимальной выгодой ![]() Франшиза барбершопа Barberking — сколько стоит открыть свой бизнес? |
