• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Про роботу ВП ЮУ АЕС у листопаді 2005 р.

  Опубликовано: 2005-12-05 17:20:00
  У листопаді на підприємстві ВП «Южно-Українська АЕС» вироблено 2 мільярди 153 мільйони 650 тисяч кіловат-годин електроенергії. Виробничий план виконано на 100,8 %. Коефіцієнт використання встановленої потужності (КВВП) АЕС за місяць склав 99,6 %. З початку року підприємством вироблено 18 мільярдів 700 мільйонів 842 тисячі кіловат-годин електроенергії, а з початку експлуатації (грудень 1982 року) – 356 мільярдів 998 мільйонів кіловат-годин електроенергії.
   
  Обладнання першого, другого і третього блоків атомної станції працювало в заданому режимі.
   
  На Александрівській ГЕС в роботі перебували перший і другий гідроагрегати. Вироблено 2 мільйони 398 тисяч кіловат-годин електроенергії. Місячний план виконано на 114,2 %. З початку року вироблено 23 мільйони 96 тисяч кіловат-годин електроенергії.
   
  Радіаційний фон на проммайданчику Южно-Української АЕС знаходився на рівні природних фонових значень, заміряних до пуску атомної станції. Викиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.
   
  МІНІСТЕРСТВО ПАЛИВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.