• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Микола Кукуріка: ніхто доходів не приховує – молодь не має роботи
  Опубликовано: 2016-08-30 14:02:49

  Більшість молодих людей не мають роботи, тому не можна звинувачувати їх у тому, що вони приховують доходи заради отримання субсидій.

  Голова Партії Пенсіонерів України Микола Кукуріка переконаний, що українська молодь сьогодні не забезпечена роботою, тому кількість громадян, які свідомо приховують доходи – мінімальна, і не можна стверджувати, що прохачі субсидій це – люди, які обманюють закон.

  «Коли я чую заяви про те, що працездатна молодь не хоче працювати, у мене відразу виникає питання, а як ми можемо цьому зарадити, адже на сьогодні держава не забезпечує молодих громадян першим місцем роботи. А за останніми даними у нас рівень безробіття серед молодих людей у віці від 15 до 24 років становить приблизно 25%. Тому звинувачувати цих людей, що вони, буцімто, просять субсидію, але приховують свої доходи – нісенітниця, вони просять субсидію, оскільки масово не мають роботи», - повідомив Голова Партії Пенсіонерів.

  Як відомо, раніше мініст соціальної політики Андрій Рева заявив, що «в Україні немає людей, які отримують доходи менші за офіційний прожитковий мінімум. Логічний висновок: такі молоді люди або не хочуть працювати, або просто приховують свої доходи. Але – вони претендують на субсидію».

  Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українські пенсіонери не вміють самостійно розрахувати розмір майбутньої пенсії через складний механізм її нарахування.

  Інформаційний відділ Партії Пенсіонерів України

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.