• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Міжнародні експерти: Народ України та західні партнери – на боці НАБУ
  Опубликовано: 2015-09-07 14:29:56

  «Впливові можновладці можуть чинити перешкоди роботі Бюро, однак ви маєте пам’ятати, що народ України і західні партнери на вашому боці. Сполучені Штати Америки будуть усіляко підтримувати Україну у боротьбі з корупцією», - заявив під час брифінгу щодо старту тренінгів детективів Національного антикорупційного бюро України представник посольства США, один з учасників програми підготовки детективів Джеф Коул.
   
  Він також наголосив на необхідності якнайшвидшого формування Антикорупційної прокуратури для повноцінного старту роботи Бюро.
  «Працівники НАБУ мають можливість змінити хід історії, перетворити Україну, в якій панує корупція, на країну, в якій панує верховенство права, в якій корупція не просто не заохочується, але й знаходить покарання. Це, мабуть, останній шанс для України справитися з проблемою корупції. Тому на НАБУ лежить велика відповідальність», - підкреслив Дж.Коул.
   
  Навчати перших детективів Національного антикорупційного бюро України будуть найкращі українські та міжнародні експерти.
  «Протягом п’яти тижнів дискусій та кейс-стаді 70 детективів Бюро зможуть отримати практичні навички та знання, необхідні їм для розслідування корупційних злочинів та злочинів у фінансовій сфері», - розповіла представник Центру протидії корупції Києво-Могилянської Академії Оксана Нестеренко.
   
  В свою чергу, один з лекторів, канадський консультант з боротьби з корупцією Дональд Боузер підкреслив, що над розробкою програми підготовки детективів експерти з Грузії, Фінляндії та США розпочали працювати ще у грудні минулого року.
  «Багато хто цікавиться, як можна підготувати детектива до роботи усього за 5 тижнів тренінгів. Це лише базовий тренінг для того, щоб вони змогли розпочати свою роботу. Ми тренуватимемо детективів протягом наступного року. Та переконані, що перші успішні розслідування отримаємо дуже скоро», - зазначив Д.Боузер.
   
  За словами фінського лектора Міка Аалто, експерта з підтримки реформ в Україні у секторі юстиції, детективів навчатимуть співпраці з іншими організаціями, що можуть допомогти у розслідуванні корупційних злочинів, розповідатимуть, як підготувати справу для розгляду її у суді та як дізнатися, чи достатньо надано доказів про правопорушення для винесення обвинувального вироку. 

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.