• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Укрпошта презентувала серію конвертів з роботами бійців АТО
  Опубликовано: 2015-09-07 08:27:20

  Національний оператор поштового зв'язку України спільно з Всеукраїнським мистецьким благодійним проектом «ART-Комбат» презентували серію немаркованих художніх конвертів із репродукціями картин учасників АТО.

  Ще навесні цього року десять демобілізованих бійців АТО були запрошені на майстер-клас до професійного живописця Мар’яни Острогляд. Бійці, серед яких не було професійних художників, вперше стали перед мольбертом і взяли до рук палітру та пензлі.

  Ініціатори проекту «ART-Комбат» навмисно уникали конкретних пропозицій та побажань бійцям стосовно жанрів і стилів виконання робіт, оскільки були наперед переконані, що картини тих, хто повернувся з війни, будуть насиченими та гостроемоційними. Адже всі роботи українських військових об'єднувала одна світла тема – любов до життя.

  За словами ідеологів проекту «АРТ-Комбат», подібна арт-терапія стала основою комплексної Програми оздоровлення (реабілітації) ветеранів АТО та членів їх сімей. На радість всім поціновувачам мистецтва енергію війни вдалося спрямувати в енергію мистецтва. 

  «Випуск Укрпоштою філателістичної продукції на таку тематику є дуже актуальним та важливим сьогодні, у нелегкі для нашої країни часи, – відзначає керівник Укрпошти Ігор Ткачук. – Конверти із зображеннями робіт наших бійців, викликають особливі відчуття патріотизму та гордості за наших хлопців-захисників. У такий спосіб Укрпошта намагається підтримати бійців та донести до кожного українця важливість та необхідність такої уваги та підтримки. Нехай ці конверти розлетяться з листами по всьому світу!».

  О.Смоляр «Побачення», М.Султан «Чарівна осінь», Д.Горлач «Міст», О.Пасічний «Вечоріє», А.Танцюра «Пікнік в Гімалаях», А Губа «Повітряні кулі», С.Шиленко «Соняшники», Д.Горлач «Кольорові вітрила», О.Пасічний «Маки», С.Шиленко «Крим» – саме такі роботи українських воїнів зобразила Укрпошта на художніх конвертах.

  Наразі конверти із репродукціями картин учасників АТО можна придбати у відділеннях Укрпошти по всій країні.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.