• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Юрій Ткаченко хоче, щоб прийняли Закон про козацтво
  Опубликовано: 2014-07-02 20:10:27

  Представники козацьких громадських організацій Черкащини ініціюватимуть  прийняття Закону України «Про козацтво та козацькі організації в Україні». Про це було озвучено на першому засіданні ради ОДА з питань взаємодії з обласними козацькими громадськими організаціями.

  Проект закону, авторами якого є народні депутати Аржевітін С. М., Богуслаєв В. О., вже виносився на розгляд Верховної ради, проте не був прийнятий. Представники черкаського козацтва прагнуть його доопрацювати, внести зміни і направити проект закону на розгляд до Верховної ради до кінця липня.  Цим погоджується обласний очільник Юрій Ткаченко.

  -           Представник козацтва повинен мати статус, а не просто бути ряженим чоловіком, - говорить Юрій Олегович. – Зараз багато козаків беруть участь у військово-патріотичному вихованні молоді, охороні громадського порядку, несуть службу на Сході у складі Національної гвардії, військових батальйонів, ризикуючи життям і здоров’ям, проте їхні дії не підкріплюються законом.

  На необхідності закону наголошує і крайовий отаман Чигиринської громадської організації «Вільне козацтво Холодного Яру» Олег Островський. У приклад він представив козацтво Росії, яке активно бере участь у військових діях на Сході.

  -  Закон про козацтво діє у Росії, де кожен козак має визначений статус, має право на зброю, грошове забезпечення і відповідно у них не стоїть питання захисту держави, - розповідає Олег Анатолійович.

  На переконання холодноярського козака, необхідно створювати на Черкащині центри відродження козацтва, які візьмуть на себе національно-патріотичне виховання дітей, займатимуться інформаційною пропагандою, адже останні 22 роки в цій роботі є величезна прогалина. 

  Крайовий отаман Черкаського крайового отаманства Українського козацтва Олександр Зайцев направив на голову ОДА лист з пропозицією створити козацький ліцей на базі однієї зі шкіл  Камянського району, де збереглась вся навчальна база. Крім того, обласний очільник доручив Департаменту освіти ОДА сформувати для Міністерства освіти пропозиції щодо включення у навчальний процес факультативних занять з козацько-бойової підготовки.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.