• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Дымовым шоу встретили депутатов возле Верховной Рады активисты природоохранных организаций
  Опубликовано: 2014-06-19 12:29:13

  Димовим шоу зустріли депутатів біля Верховної Ради активісти природоохоронних організацій. Таким чином екологи нагадали народним обранцям, що забруднення довкілля не має меж і негативно впливає на здоров’я людей. Тому варто не зволікати з розглядом законопроекту, мета якого впровадити дієву європейську процедуру оцінки впливу на довкілля як першочергового пріоритету реформи у сфері охорони довкілля.

  Розроблений за участі громадських експертів в рамках «Реанімаційного пакету реформ» законопроект «Про оцінку впливу на довкілля» №4972 уже третій тиждень залишається без належної уваги з боку народних депутатів. Вони чи не єдині, хто може змінити ситуацію на краще, встановивши правові рамки для процедури, яка дозволятиме ще на етапі проектування небезпечних об’єктів оцінити можливі негативні наслідки цього процесу. Крім того, не впроваджуючи її, Україна порушує міжнародні зобов’язання, які взяла на себе.

  «Питання створення дієвої процедури, яка забезпечуватиме високий рівень охорони довкілля в державі, зараз цілком залежить від парламентарів. Підтримавши законопроект № 4972, законодавці започаткують процес впровадження такої процедури. Таким чином допоможуть зберігати довкілля від потенційного забруднення, а також покращити імідж країни в очах міжнародної спільноти», – розповідає координатор акції Оксана Майборода, Екоклуб (Рівне).

  У акції взяли участь представники природоохоронних громадських організацій Екоклуб, Національний екологічний центр України (НЕЦУ), Українська молодіжна кліматична асоціація (УМКА) та інші організації і окремі активісти.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.