• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • АТО может быть бесконечной, если не перекрыть границу - Гриценко
  Опубликовано: 2014-05-30 19:59:41

  Однією з головних умов успішного проведення антитерористичної операції на сході України є негайне закриття кордону. Про це в ефірі радіо «Ера FM» сказав лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

  «АТО може бути безкінечною в часі, якщо не перекрити кордон. Тому що можна зачищати території, знищувати диверсантів і терористів, але коли кордон напівпрозорий і через нього проламуються вантажівки з новою зброєю і новими диверсантами, про успіх операції не може бути й мови», - сказав він.

  «Ключове завдання - і це треба було зробити ще 3 місяці тому – перекрити державний кордон. І не тільки силами прикордонників, а залучити для цього підрозділи і частини усіх силових структур, включаючи резервістів», - наголосив політик.

  Гриценко також нагадав, що згідно із законом, АТО планує, проводить і несе відповідальність за її успішність СБУ,  яку очолює Наливайченко, а  його заступник генерал Крутов безпосередньо керує цією операцією. «Цих людей ми найменше бачимо і чуємо. Не всі розуміють, що не Міноборони, не МВС, не Нацгвардія повинні відповідати за цю операцію», - підкреслив він.

  За словами Гриценка, до цього часу не налагоджена належна координація між підрозділами СБУ, армії, Нацгвардії, держприкордонслужби тощо, які задіяні в АТО.  

  «На жаль, дотепер бойові накази віддаються мобільними телефонами. Це при тому, що вже пройшло 3 місяці як ВР виділила 8 мільярдів гривень. За цей час потрібно було забезпечити закритий надійний зв'язок. Цього, на жаль, не зробили і винні мають понести відповідальність», - додав Анатолій Гриценко.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.