• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Граждане требуют: преступников в погонах за решетку
  Опубликовано: 2014-05-30 13:45:56

  Сьогодні в місті Києві під стінами Центрального управління Служби безпеки України відбулась акція протесту з вимогою притягти до відповідальності колишнього голову СБУ в Луганській області Олександра Петрулевича,підозрюваного в державній зраді.

  Учасники акції прийшли на Володимирську, 33, аби нагадати керівництву СБУ, що особа Петрулевича загальновідома, однак його злочини й досі залишаються безкарними. Громадськість наголошує, що злочинці в погонах мають нести відповідальність, а не відбуватися доганами та усними попередженнями.

  Організатор акції Павло Подобєд розповів: «Ми сьогодні прийшли під Центральне управління, оскільки бачимо, що є чимало порядних працівників СБУ, які зі зброєю в руках захищають Україну на Сході. Однак, на превеликий жаль, сьогодні ми також є свідками того, що в лавах СБУ є й інші працівники – такі як Олександр Петрулевич. Саме він посприяв російським диверсантам захопити державну будівлю та одержати зброю й бронежилети. Тому ми вважаємо, що сьогодні для СБУ є справою честі покарати зрадників, які своїми вчинками заплямували свою Службу».


  Активісти Громадського сектора Євромайдана також порушили чимало гострих питань, які хвилюють суспільство: чому винних у скоєнні державних злочинів і досі не покарано, де зараз перебуває сам Олександр Петрулевич. Учасники акції вимагали проінформувати суспільство про стан кримінальної справи щодо Петрулевича. На вимогу активістів ситуацію прокоментував представник Центрального управління СБУ, він повідомив, що кримінальну справу за фактом захоплення будівлі вже порушено, а щодо колишнього керівника СБУ в Луганській області Олександра Петрулевича зазначив, що він зараз перебуває на території України, однак винним у скоєнні злочину себе не вважає.


  До акції долучилися жителі Луганська, котрі в результаті гострих протистоянь вимушені були покинути власні домівки та оселитися в столиці України.


  Сьогодні вони не можуть залишатись осторонь подій та всіляко сприяють звільненню своєї батьківщини від проросійських терористів. Луганчанка Анна Мокроусова каже: «Прекрасно, що сьогодні відбувається така акція. Довший час ми, луганчани, відчували себе покинутими. Ми були поруч із вами на Майдані, разом стояли на барикадах, однак у нашому протистоянні з проросійськими диверсантами ми почувалися на самоті з бідою. Ми маємо глибоку довіру до громадян країни, які нас не покинули на відміну від нашої влади. Ми вдячні українцям, які організували та провели цей захід, бо насправді ми відчуваємо його результати вже сьогодні – влада стала нас помічати».


  Активісти Громадського сектора Євромайдана сподіваються, що влада належним чином відреагує на запит суспільства. Вони також обіцяють проводити подібні заходи, аж поки не досягнуть результатів.

  Київська міська організація
  Спілки Української Молоді в Україні

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.