• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • В Киеве в октябре массово скупали дорогие квартиры
  Опубликовано: 2013-11-05 03:33:29

  За жовтень продажі елітної нерухомості в Києві (вартістю від 2,4 млн. грн) зросли в 2,5 рази, повідомили в аналітичному центрі агентства нерухомості Park Lane. Загальний обсяг угод у сегменті за підсумками місяця склав 86 млн. 176 тис. грн.
  В агентстві уточнили, що левова частка угод у жовтні припала на квартири – 77,8% продажів, будинки склали лише 22,2% у загальній структурі. Покупки здійснювалися в ціновому діапазоні від 3,2 млн. грн. до 4,4 млн. грн. Дорожче 4,4 млн. грн. нерухомість не продавалася.
  Популярними адресами в жовтні були: вул. Круглоуніверситетська, 3/5; Хрещатик, 13/2; Московська, 46/2; Щорса, 32; Інститутська, 18; Драгомирова, 11; Б. Хмельницького, 41.

   
  Експерти пояснюють зростання продажів дорогої нерухомості переважно відкладеним попитом. «У другому півріччі поточного року активність на ринку нерухомості розподіляється досить нерівномірно. Це пов’язано з законодавчими та процедурними нововведеннями, обмеженням суми готівкових розрахунків (введення обмеження готівкових розрахунків на рівні 150 тис. грн.) і зміни умов оцінки (обов’язкова оцінка з 1 листопада). Липень-серпень у нас були гіперактивними, незважаючи на розпал сезону відпусток. На їх фоні, вересень став місяцем «видиху», коли учасники ринку освоювалися в нових умовах, очікували вигідних пропозицій від банків. Жовтень повертає ринок до звичних показників», – прокоментувала ситуацію гендиректор АН Park Lane Галина Мельникова.

   
  З нею згодна і директор KVV Development Ярослава Чапко, яка також згадала і про валютний фактор. «Вересень дав падіння, поки був відпрацьований новий механізм оформлення угод, тому в жовтні просто були проведені відкладені продажі. Взагалі ж скажу, що зараз ринок злегка підстьобують і девальваційні очікування. До Нового року всі, хто збирався купити житло (і у кого є гривневі заощадження), постараються це зробити. Але навряд чи це буде елітний сектор, швидше за все, люди будуть намагатися поліпшити свої житлові умови», – зазначила вона.

   

  Источник

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.