• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Лысая гора в Киеве движется к Днепру
  Опубликовано: 2013-04-09 22:53:40

  Ще вранці все було добре. А потім почув гуркіт плит, що падали, і тріск дерев. В урочище сповзли до десятка бетонних плит, якими був викладений спуск. Земля пішла разом з деревами і зупинилася біля стін будівлі на Фрунзе

  У Києві активізувалися зсуви. Земля стрімко сповзає у 18 точках. Як розповіли в КП «СУППР», зсуви ґрунту в ці вихідні прискорилися на Аскольдовій могилі, в районі Зеленого театру, на вулиці Кащенка, 154, на Наддніпрянському шосе, вулиці Буковинській, 31, в районі озера Глінка.

  Наймасштабніші руйнування спостерігаються на Лисій горі. Тут зі схилу сповзли до 400 кубометрів ґрунту. На щастя, ніхто не постраждав. Найбільший обвал у суботу стався на Богуславському узвозі, на Подолі, – звалилося 500 кубів землі.

  «Ще вранці все було добре. А потім почув гуркіт плит, що падали, і тріск дерев. В урочище сповзли до десятка бетонних плит, якими був викладений спуск. Земля пішла разом з деревами і зупинилася біля стін будівлі на Фрунзе», – розповів охоронець СТО.

  У СУППРі говорять, що вони контролюють всі процеси у місті.


  «Ми знали про проблеми на Богуславському. І зсув стався практично на наших очах. Ми виставляємо на місцях обвалів попереджувальні знаки, а там, де це необхідно, працюють наші люди. Небезпечних місць по місту багато», – повідомили у СУППРі.

  Нагадаємо, 5 квітня знову зсунувся ґрунт зі схилу Замкової гори. Земляна маса з талим снігом залила будинки по вулиці Воздвиженській, що у Подільському районі столиці.

   

  http://kiev-forum.org

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.