• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Ділові кола України та Литви створять майданчик для відпрацювання спільних інвестиційних проектів
  Опубликовано: 2013-04-09 14:22:02

  Український союз промисловців і підприємців та Конфедерація промисловості Литовської Республіки підписали оновлений Договір про поглиблення партнерства. Документ сьогодні у Вільнюсі підписами скріпили президент УСПП, народний депутат, радник Президента України Анатолій Кінах та президент Конфедерації промисловості Литви Робертас Даргіс.

  Сторони домовилися про створення Ділової ради Україна-Литва, яка стане робочим майданчиком для вироблення спільних інвестиційних проектів, нових ідей для поглиблення торговельно-економічного співробітництва українських та литовських підприємців, пишуть Новости Агробизнеса AgriNEWS.com.ua 

   За словами Анатолія Кінаха, співпраця з Литовською Республікою важлива для України в будь-якому напрямі, оскільки Литва як член ЄС пройшла певний шлях адаптації до європейських умов і традицій ведення бізнесу, накопичила досвід з приведення нормативно-законодавчої бази, системи стандартизації та сертифікації у відповідність з європейськими стандартами.

  «Україна вітає позитивну спадкоємність у стосунках з Литвою, вдячна їй за підтримку євроінтеграційних прагнень українців. Українсько-литовські взаємовідносини є хорошим прикладом для всього Європейського союзу, свідчення того як добросовісно, системно і послідовно можуть розвиватися двостороннє співробітництво, активно реалізовуватися перспективні напрями інвестиційного партнерства, наполегливо долатися труднощі. Наші держави мають всі шанси на те, щоб зайняти гідне місце в світовому розподілі праці», - сказав президент УСПП.

  На його переконання, Україна і Литва мають розвивати партнерство не лише на основі реалізації короткострокових проектів, а планувати співпрацю і на довгострокову перспективу. «Потрібно поглиблювати присутність українського бізнесу в Литві, латвійського – в Україні. І мова йде не тільки про зміцнення торговельно-економічної співпраці, а про розвиток спільних інвестиційних проектів в енергетиці, до прикладу, сільськогосподарському секторі, машинобудуванні, а також розбудову транспортної інфраструктури тощо. У нас є можливості виробляти конкурентоздатну продукції й виводити її на ринки держав Євросоюзу», – підкреслив А.Кінах.

  Робертас Даргіс підтримав запропоновані президентом УСПП напрями для розвитку двостороннього партнерства, зауваживши, що тема продовольства та енергетики нині дуже актуальна в світі. «Співпраця двох країн є вигідною в контексті балансу цін та дозволів. Україна цікава литовським інвесторам, але їх дещо турбують проблеми української сертифікації, високі тарифи на транспортні перевезення та складнощі з проходженням митних процедур. Ми розглядаємо Україну виключно як частину Європи, тому палко підтримуємо ваші євроінтеграційні наміри», – зазначив президент Конфедерації промисловості Литви.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.