• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Фінансування дорожньої галузі потребує змін
  Опубликовано: 2005-07-27 16:22:00

  За минулі роки в Україні вже накопичився значний недоремонт доріг в порівнянні з науково-обгрунтованими нормативними обсягами. Фактично вся мережа доріг України підходить до межі своєї довговічності, що при відсутності фінансування приведе до катастрофічних наслідків для економіки в цілому.

  Обсяг коштів необхідних Державній автомобільній службі України на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг загального користування в 2005 році складає 11.337 млн. грн. В той же час Законом України “Про Державний бюджет України на 2005 рік Укравтодору передбачено лише 3.605 млн. грн., що становить 32% науково обґрунтованої щорічної потреби.

  При цьому 324,87 млн. грн. Укравтодор повинен спрямувати на фінансування доріг комунальної власності, які не відносяться до сфери управління Укравтодору.

  З метою покращення стану дорожньої мережі і прискорення її розвитку, Укравтодором підготовлені пропозиції щодо коштів, які спрямовуються до спеціального фонду Державного бюджету України з джерел, визначених Законом України "Про джерела фінансування дорожнього господарства України". У разі врахування їх в проекті Закону України “Про Державний бюджет України на 2006 рік” обсяг видатків на розвиток мережі і утримання автомобільних доріг загального користування може бути збільшений до 6.712,5 млн.грн., а рівень забезпечення фінансової потреби дорожньої галузі зросте з 32 до 60 відсотків.

  Прес-служба Укравтодору

   

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.