• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Закон "Про статус депутатів місцевих рад"
  Опубликовано: 2006-03-15 14:02:00

  Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти проект закону про внесення змін до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" (щодо депутатської недоторканості), поданий народним депутатом М.Маркуш

  Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти проект закону про внесення змін до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" (щодо депутатської недоторканості), поданий народним депутатом М.Маркуш

  Зміна порядку притягнення до кримінальної відповідальності депутатів місцевих рад викликала вкрай неоднозначну реакцію в суспільстві. Такий порядок порушує рівність громадян перед законом, тобто, на думку автора, порушує норми Конституції України.

  Окрім цього, особливий порядок притягнення до кримінальної відповідальності, арешту або накладання заходів адміністративного стягнення для депутатів місцевих рад призведе до того, що депутатство у місцевій раді будуть намагатись отримати злочинці різних рівнів, аби уникнути таким чином відповідальності за скоєні злочини.

  Законопроектом пропонується повернути норми, які діяли до набрання чинності Законом України вiд 08.09.2005 №2854-IV, тобто передбачити, що кримінальна справа стосовно депутата місцевої ради може бути порушена прокурором, запобіжний захід щодо депутата місцевої ради у вигляді підписки про невиїзд або взяття під варту може застосовуватися виключно судом, а про порушення кримінальної справи і застосування запобіжного заходу у вигляді підписки про невиїзд або взяття під варту стосовно депутата місцевої ради повідомляється відповідна місцева рада.

  Метою проекту є приведення Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" у відповідність до норм Конституції України.

  Комітет підтримав прийняття законопроекту, що дозволить забезпечити рівність всіх громадян перед законом.

  "ВРУ"

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.