• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • У Києві викрито змову трейдерів пальним
  Опубликовано: 2006-03-21 11:29:00

  Київське тервідділення Антимонопольного комітету України оштрафувало на 15 тис. грн. ЗАТ «ЛПГ», на 7 тис. грн. ТОВ «Газовик» та ТОВ «Газтехсервіс» — на 3 тис. грн. за антиконкурентні узгоджені дії на столичному ринку реалізації скрапленого газу.

  Ще минулої осені органи Комітету за власною ініциативою розпочали ретельне дослідження ринку реалізації скрапленого газу. В ході цього розслідування, Київське тервідділення визнало факт синхронного підвищення роздрібних цін на газ у якості моторного палива найбільшими реалізаторами.

  Зокрема, «ЛПГ» та «Газовик» неправомірно підвищили вартість газу на 35 коп., а «Газтехсервіс» — на 41 коп. Як наслідок, впродовж вересня – жовтня минулого року цей вид пального у столиці подорожчав на 20-25%.

  При цьому економічний аналіз засвідчив — об’єктивних економічно обґрунтованих підстав для підвищення, як то дефіциту чи зростання витрат на реалізацію, не було.

  Отже, такі дії визнано змовою, а до недобросовісних трейдерів застосовано санкції. До того ж, розмір штрафу для «Газовика» і «Газтехсервіса» зменшено, оскільки ці підприємства порушення визнали.

  З цього приводу Голова Антимонопольного комітету України Олексій Костусєв заявив: “За останній час органи Комітету втретє застосували нову норму закону та довели змову за результатами економічного аналізу. Зібрані по справі беззаперечні докази чітко вказали - реалізатори суттєво роздули ціни в умовах, коли газ став альтернативним видом пального. Наразі в усіх регіонах тривають дослідження територіальних відділень Комітету, а аналогічне розслідування на Чернігівщині вже добігає завершення. Ми жорстко контролюємо дії учасників ринків палива і прийняте рішення – це сигнал напередодні посівної кампанії усім гравцям ринку отямитися заздалегідь».

  "АМКУ"

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.