• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Луценко вирішитьсправу щодо побиття активіста «Нашої України»
  Опубликовано: 2006-03-24 10:36:00

  Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко запевнив: справу щодо побиття активіста «Нашої України» буде доведено до логічного завершення

  Сьогодні, під час робочого візиту на Полтавщину, Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко зазначив, що за останній тиждень в державі сталося дві надзвичайні ситуації відносно передвиборчих перегонів. Одна з них - це силове захоплення і жорстоке побиття 19 березня у місті Житомир одного з активістів «Нашої України»представниками «Народного блоку Литвина». Міністра здивувало, що серед них був працівник столичної міліції, який вже місяць перебував у відпустці.

  - Ще з більшим подивом я дізнався, що вони завезли побитого до офісу начальника служби охорони блоку Володимира Литвина - колишнього керівника Кіровоградської міліції Валерія Ноніка, який покривав бандитсько-міліцейське свавілля на скандально відомих 100, 101 та 102 виборчих округах (під час виборів Президента України), - продовжив Юрій Луценко, - мене дуже дивують моральні принципи Володимира Литвина, який взяв таку людину до себе начальником охорони.

  За словами Міністра, прокуратура спочатку відмовлялася порушувати кримінальну справу, але після наполягань міліції і його особистих справу було порушено, але не за фактом силового захоплення людини, а за фактом хуліганства. Міністр зазначив, що в справі є висновки судово-медичної експертизи. Лікарі констатували у потерпілого черепно-мозкову травму, струс мозку, перелом носа та кількох ребер.

  Юрій Луценко запевнив, що цю справу буде доведено до логічного завершення незважаючи на будь-які посади, а працівника міліції, який брав участь у інциденті, буде відсторонено від виконання службових обов’язків. У випадку, якщо прокуратура визнає його дії незаконними, він буде звільнений з органів внутрішніх справ та понесе кримінальну відповідальність.

   Довідково: 22 березня цього року прокуратура Житомирської області порушила кримінальну справу згідно за ст. 296 (хуліганство) КК України за фактом побиття кандидата в депутати Королівської райради Житомирської області від «Нашої України» Володимира Зубрицького.

  Департамент зв’язків з громадськістю

  МВС України

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.