• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Донеччина поглиблює співпрацю з Францією
  Опубликовано: 2006-04-06 11:22:00

  До Донецької області, яка дає 22% ВВП України, постійно прикута увага іноземних інвесторів. В регіон регулярно приїжджають делегації з-за кордону для знайомства, обміну досвідом та вивчення перспектив взаємовигідного співробітництва. На цьому тижні в Донецьку відбулося підписання угоди про співпрацю між представниками українського та французького бізнесу.

  Заступник голови Донецької обласної державної адміністрації Геннадій Гришин зустрівся з представниками торгово-промислової палати Мерт і Мозель (Франція): президентом Жаном П’єром Каролусом, генеральним директором Жаном Мішелем Лаурентом та віце-президентом Сільвією Петьйо.

  Під час зустрічі було розглянуто перспективи співпраці підприємців України та Франції в різних галузях промисловості, зокрема, у будівельній. Також обговорено актуальні питання суспільного та політичного життя двох країн.

  „Ми знали Україну по засобах масової інформації та документах, але, спілкуючись безпосередньо з людьми, отримали не лише докладне уявлення про цю чудову країну, але й велике внутрішнє задоволення,” – зазначив Жан П’єр Каролус.

  Особливу увагу учасники зустрічі приділили можливостям співпраці Донецької області зі схожою з нею по промисловій структурі французькою провінцією Лотарінгія. Заступник голови Донецької облдержадміністрації зазначив, що донецькі бізнесмени зацікавлені в тісному співробітництві та обміні досвідом з французькими колегами.

  Підтвердженням цього стало підписання двосторонньої угоди про співпрацю між французькою та Донецькою торгово-промисловими палатами. Також на травень 2006 року заплановано візит представників бізнесових кіл Донеччини до Франції.

  „Пріоритетним зовнішньополітичним напрямком України є євроінтеграція. Але ми готові підтримувати партнерські відносини з усіма країнами світу. Єдина умова співпраці – відповідність інтересам держави та українського народу”, – відзначив Геннадій Гришин.

  "Урядовий портал"

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.