Директор ПО “Укрпротез” Василь Шевченко провів робочу зустріч з директорами понад двадцяти підприємств, що займаються постачанням матеріалів, напівфабрикатів та сировини для виробництва засобів технічної реабілітації та протезно-ортопедичних виробів.
В ході зустрічі розглядалося питання можливості зниження цін на сировину, матеріали та напівфабрикати, оскільки їх вартість складає близько половини собівартості продукції ПО “Укрпротез”.
З метою проведення моніторингу ринку сировини та матеріалів представникам підприємств-постачальникам було запропоновано надати цінові пропозиції з урахуванням можливих знижок, а також надіслати зразки продукції. На основі співвідношення ціни і якості продукції, а також умов її постачання ПО “Укрпротез” визначить підприємства, з якими відбуватиметься подальша співпраця.
При цьому ПО “Укрпротез” наголошує на зацікавленості у співробітництві з усіма виробниками сировини, матеріалів та напівфабрикатів. Инф. УрядовийПортал
e-news.com.ua
|
Новости рубрики:
Sağlık ve zayıflama için oruç günleri
![]() Mitybos poveikis fizinei ir psichinei sveikatai ![]() Productos que te ayudarán a mantenerte delgado en verano ![]() Мешки под глазами: как с ними бороться ![]() Ciliegia per la salute della pelle e dei capelli ![]() Питание в больницах может быть более вредным, чем фастфуд ![]() Soins de la peau : pourquoi les hommes choisissent les cosmétiques pour femmes ![]() Самое ценное для здоровья: яблоко ![]() |
