• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Проблеми зі зв'язком під час відключення світла: що пояснюють у Мінцифрі

  Опубликовано: 2024-06-10 18:00:45

  Під час планових або аварійних відключень електроенергії у багатьох регіонах України люди масово переходять на використання мобільного інтернету. Це створює значне навантаження на мережі мобільних операторів, що в свою чергу призводить до проблем зі зв'язком.

  Директор департаменту з розвитку фіксованого інтернету Міністерства цифрової трансформації України Юрій Мацик пояснив, що більшість українців користуються доступом до інтернету через фіксовані мережі, тоді як лише частина використовує мобільний зв'язок. За його словами, до 80% весь трафік здійснюється через фіксовану wifi мережу.

  Під час відключення електроенергії мобільні телефони автоматично переходять на використання стільникових даних, що значно збільшує навантаження на вежі мобільних операторів. Це призводить до перевантаження мережі та зниження якості зв'язку для користувачів.

  Зауважується, що частотний ресурс мобільних операторів, який визначає пропускну здатність мережі, обмежений і не може бути просто так збільшений для вирішення проблем зі зв'язком під час масових відключень електроенергії.

  У Міністерстві цифрової трансформації закликають громадян забезпечити стабільну роботу фіксованих мереж у своїх будинках. Для цього рекомендується звернутися до свого інтернет-провайдера та дізнатися, які заходи приймаються для підтримки мережі під час відключень. Особливу увагу слід звернути на технологію xPON, яка забезп

  печує більш надійне з'єднання з Інтернетом навіть у випадку тимчасових відключень електроенергії.

  На сьогоднішній день в Україні вже доступно понад 1400 провайдерів, які пропонують підключення до енергоефективної технології xPON. Це дозволяє користувачам не лише забезпечити стабільний доступ до Інтернету навіть під час електричних перебоїв, але і підвищити швидкість передачі даних, що є важливим у сучасному цифровому світі.

  Загалом, питання зі зв'язком під час відключень електроенергії вимагає комплексного підходу. Від уряду і операторів зв'язку залежить вирішення технічних проблем, а від громадян – свідомий вибір технологій для забезпечення надійного і швидкісного з'єднання з мережею.

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.