• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Конструктор сайтів Weblium підкорив штучний інтелект, для молнієносної розробки лендингів

  Опубликовано: 2023-11-02 16:50:06

  Інструмент Weblium AI впроваджує штучний інтелект у процес створення професійних веб-сайтів. Тепер вам потрібно лише вказати назву вашої компанії, подати короткий опис бізнесу, і вже через декілька хвилин ви отримаєте готовий сайт або лендінг, спеціально адаптований під ваші потреби. Це звучить, як казка, яку варто спробувати.

  Даніелла Шихабутдінова, СОО Weblium, поділилася: "Ми знаємо, що українські підприємці сьогодні стикаються з багатьма проблемами і викликами. Ми прагнемо зробити процес представлення бізнесу в Інтернеті набагато простішим. Ми розробили конструктор сайтів Weblium, а тепер ми інтегруємо в нього штучний інтелект, щоб зробити життя наших підприємців легшим."

  Скріншот з лендінгу Weblium AI

  Важливо зауважити, що Weblium AI на даний момент перебуває в тестовому режимі і постійно поповнює свою базу знань, що робить кожен новий сайт ще кращим, ніж попередній. Наразі ми можемо виділити 5 основних переваг, які оцінять всі, хто раніше мав справу зі створенням власного сайту:

  - Швидкість і ефективність: Використовуючи штучний інтелект, ви можете створити свій сайт в надзвичайно короткий час.

  - Професійний дизайн і інструменти для розвитку сайту: Weblium AI відкриває перед вашим бізнесом можливість розвитку в Інтернеті. Ви можете не лише створити сайт, але і використовувати інструменти штучного інтелекту для візуального та текстового дизайну на вже готовому проекті в конструкторі Weblium. Однією з переваг є можливість подальшого редагування та модифікації всього сайту за потребою.

  - Мобільна сумісність: Створені за допомогою Weblium AI сайти адаптовані до різних пристроїв та екранних розмірів, гарантуючи якісний досвід користувачів навіть на смартфонах та планшетах.

  - Спеціалізовані рішення: Weblium AI підходить для різних галузей бізнесу, включаючи магазини, ресторани, портфоліо, блоги та багато інших.

  - SEO-оптимізація: Ваш веб-сайт на PRO підписці Weblium буде підтримувати високий рівень оптимізації для пошукових систем, допомагаючи вам виграти в конкурентному світі Інтернету.

  Богдан Тимошенко, головний маркетолог Weblium, додав: "Ще недавно, навіть із професійним конструктором сайтів, створення веб-сайту могло займати кілька тижнів. Вам потрібно було вибрати ідеальний шаблон, налаштувати його, додати необхідні сторінки та наповнити контентом. Сьогодні ми мовимо не про хвилини, але вже про години до отримання фінального результату. Спробуйте і переконайтеся в цьому на власному досвіді!"

  Скріншот з лендінгу Weblium AI

  Weblium AI - це інноваційний інструмент, який дозволяє всім бажаючим створювати високоякісні веб-сайти, незалежно від їх рівня технічних знань та фінансових можливостей. Це відкриває нову еру на ринку веб-дизайну, зробивши Інтернет доступнішим і зручнішим для створення веб-сайтів. Підприємці, фрілансери, агентства та всі, хто потребує професійного веб-сайту, лендінгу або інтернет-магазину, можуть легко користуватися Weblium AI без значних витрат на розробку та дизайн.

  Якщо вас цікавить дизайн та процес створення веб-сайтів, то не втрачайте часу і приєднуйтесь до професійної спільноти Weblium. Тут вас чекають цікаві обговорення та спілкування з однодумцями.

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.