Для початку Ви повинні визначитися і врахувати вік дитини.
Це означає, що їй або потрібен візочок для немовлят з обов’язковою горизонтальній спинкою або ж їй вже можна підбирати прогулянковий візочок (з 5-6 місяців), де кут нахилу спинки зазвичай складає не 180, а 160-170 градусів.
Далі потрібно визначитися з типом візочка. Якщо для новонародженого, то візочок зі спальною частиною (зазвичай 2 в 1, тобто в комплект вже включена змінна прогулянкова частина для цього ж шасі) на класичному шасі, поворотному або трицикл (триколісний візок). Або візочок-трансформер (в ній повинна бути люлька-переноска з рівним і жорстким дном, або ж матрац). Якщо прогулянковий візочок, то потрібно обов’язково врахувати що актуальніше на поточний момент: візочок з утепленням, яка виготовлена з непромокаючої тканини, та не пропускає холод. З’явилися новинки на інноваційному шасі, суперкомпактні і прохідні дитячі прогулянкові візочки.
При виборі прогулянкового візочка врахуйте, що ці моделі мають дуже широкий спектр різновидів, тому можна сказати, що за наявності грошей, прогулянковий візочок купується на кожен сезон своя, як взуття: зимові чоботи, осінні черевики, туфлі та босоніжки. Але можна купити і кросівки, в яких Ви зможете ходити практично цілий рік, просто міняючи товщину шкарпеток. У світі візочків кросівками за аналогією можна назвати всесезонні візочки на більш-менш великих колесах.
У яких географічних і кліматичних умовах Вам частіше належить експлуатувати візочок? Тут треба чітко вибирати підвіску і утеплювачі, причому з можливістю відстебнути їх на літо, внутрішні розміри люльки, щоб взимку можна було помістити дитину в конверті або ковдрі. -Яка ширина ліфта, якщо він є (стандарт приблизно 60 см, не більше 62 см, в нових будинках ширше), вибирайте по ширині шасі і за вагою візочка, якщо у Вас ліфта немає. -Яка ширина рейок — полозів і відстань між ними, за якими Ви будете закочувати візочок, вибирайте по ширині шасі і товщині коліс. Якщо ж у проекті вашого житла цього немає, тоді слід вибирати візочок по його вазі.
По виду складання вибирайте візочок з урахуванням розміщення у вашій квартирі і в багажнику вашої автівки. Просто є такі трансформери, які навіть не поміщаються в багажнику класичного седана, а лягають в складеному положенні тільки на заднє сидіння автомобіля, займаючи 2, а то й 3 місця.
Якщо Ви плануєте часто пересуватися з малюком в автомобілі удвох, то відразу купуйте автокрісло групи 0, це буде допустима переносна люлька, шезлонг і безпечний засіб для перевезення новонароджених дітей в автомобілі. До речі, в Європі і в Америці вже не виписують з пологового будинку, якщо Ви не привезете до виписки автокрісло для немовляти !!! Так як це перший в житті Вашої дитини вояж в автомобілі, і він повинен бути не тільки приємним, але і безпечним. Найімовірніше Вам підійде візочок «3 в 1» (автокрісло вже включено в комплект і, як правило, воно встановлюється на шасі даного візочка).