• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Чому всі лікарі пишуть нерозбірливим почерком
  Опубликовано: 2022-07-06 21:24:24

  Вам теж цікаво дізнатися відповідь на це питання?

  Мабуть, кожен помічав, що у лікарів поганий почерк. Перечитуючи запис у медичній картці та список необхідних ліків, ми насилу розбираємо, що там написано. Однак у більшості випадків нерозбірливий почерк у медиків не від природи, він стає таким з роками, інформує Ukr.Media.

  Чому ж він погіршується?

  Лікарі щодня змушені списувати багато сторінок. Помилково думати, що вони виписують тільки рецепти. Під час візиту до лікаря, завжди можна побачити, як він записує в медичну карту детальну інформацію про ваш стан. Однак варто розуміти, що ви далеко не єдиний пацієнт, якого повинен оглянути в цей день лікар. Він змушений щодня робити щонайменше 20, а іноді навіть і 50 записів у картці хворого, як передає Интернет-издание для девушек и женщин от 14 до 35 лет Pannochka.net

  Необхідність постійно писати, призводить до того, що рука втомлюється і почерк погіршується до кінця дня. Згадайте, наприклад, як ви вчилися в школі або університеті та писали довгі конспекти. Перші сторінки ви намагалися писати акуратно і красиво, але з часом ваша рука починає втомлюватися і почерк стає більш недбалим і незрозумілим.

  Якби лікарі мали тривалу перерву між кожним пацієнтом, ймовірно, це дозволило б їх руці відпочити. Але реальність не дає їм і хвилини на відпочинок. Потік пацієнтів не припиняється до кінця робочого дня. Тому лікар зосереджений на тому, що він пише, а не наскільки красиво і зрозуміло.

  В аптеках зазвичай без труднощів розбирають записи лікаря і дають нам потрібні ліки. Проте через поспіх лікар може допустити орфографічну помилку, приміром, у необхідному дозуванні, що несе загрозу для здоров’я людини. З цієї причини поступово починається перехід на електронні записи, що допоможе скоротити кількість помилок. У деяких країнах написані від руки рецепти вже опинилися під повною забороною.

  aspekty.net

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.