• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • У НАТО вступив на посаду новий головнокомандувач. Генерал Каволі – фахівець щодо Росії
  Опубликовано: 2022-07-05 16:00:02

  4 липня генерал армії США Крістофер Каволі прийняв на себе командування оперативним командуванням НАТО на церемонії у Верховному штабі союзних держав у Європі в Монсі, Бельгія. Про це повідомляє пресслужба Альянсу.

  Генерал Каволі змінив генерала Тода Волтерса з ВПС США, який обіймав цю посаду з 2019 року.

  Каволі очолив європейське командування США і став головнокомандувачем сил НАТО. Генерал має досвід у зв'язаних з Росією питаннях, виступає за розширення Альянсу та збільшення видатків на оборону.

  Оперативне командування НАТО відповідає за планування та виконання всіх операцій Альянсу. Генерал Каволі став двадцятим Верховним головнокомандувачем ОЗС НАТО в Європі (SACEUR). Першим цю посаду зайняв генерал Дуайт Д. Ейзенхауер, згодом 34-й президент США.

  Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг на церемонії вступу Каволі на посаду розповів, що новий головнокомандувач народився у Німеччині, виріс в Італії; крім англійської, вільно володіє французькою, італійською та російською мовами.

  "У вас довічний зв'язок з Європою. Ваша 35-річна військова кар'єра охопила всю земну кулю. Від Боснії до Іраку та Афганістану. Від командування піхотними частинами до стратегічних ролей у Вашингтоні", – сказав Столтенберг, звертаючись до Каволі.

  Генсек Альянсу нагадав, що Каволі служив як командувач армії США в Європі та Африці, керував найбільшим за останні десятиліття посиленням присутності США в Європі, командував великими багатонаціональними навчаннями.

  "Ви приєднуєтеся до нас у поворотний момент для трансатлантичної безпеки, що відзначається зростанням стратегічної конкуренції та поверненням жорстокої війни до Європи", – резюмував Столтенберг.

  Наталия Медведева

  ЛIГАБiзнесIнформ

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.