• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • У найближчій перспективі НАТО не змінить своєї позиції щодо вступу України до Альянсу, - Кулеба
  Опубликовано: 2022-07-05 14:00:54

  Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вважає, що протягом останніх чотирьох місяців Євросоюз вирвався вперед у відносинах з Україною, а НАТО залишилося на місці.

  Про це глава МЗС України Дмитро Кулєба розповів в інтерв'ю LB.ua.

  "Тобто я очікую, що найближчим часом з боку НАТО продовжаться підтвердження, що двері відчинені, і рішення Бухарестського саміту залишається чинним. Україна також залишається на треку євроатлантичної інтеграції, але я не бачу потенціалу в найближчій перспективі, щоб НАТО змінило свою позицію подібно до Європейського Союзу і почало робити конкретні кроки щодо забезпечення вступу України до Альянсу", - каже Кулеба.

  За його словами, за останні чотири місяці Євросоюз вирвався наперед у відносинах з Україною, а НАТО залишилося на місці.

  "Є НАТО як об'єднання країн, що приймають рішення консенсусом. Так от, у цьому єдиному колі було, на мою думку, прийнято неформальне рішення: для того, щоб Росія не використала аргументу про те, що вона воює з НАТО, Альянс як єдність буде на другорядних ролях. Вони зараз переформатували свій пакет допомоги, там щось відбуватиметься, але стратегічно було прийнято рішення, що НАТО не буде на передових ролях у підтримці України", - додав міністр.

  Нагадаємо, що Байден направив до Конгресу листи про прийом Швеції та Фінляндії до НАТО.

  Інф. delo.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.